Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szép hely a Bajkál tó?

Szép hely a Bajkál tó?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék egyszer eljutni, csak nem tudom melyik évszakban érdemes menni, ill. hogy a természeti szépségén kívül mit érdemes megnézni ott.
2010. szept. 17. 21:08
1 2
 1/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
2010. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

To: Captain Nemo,

And if the questioner does not speak English...?

2010. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Then translates!
2010. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

To: 23:36,

If this would be so plain!

2010. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek angolul, ezért lsz ne igy értekezzetek: a belinkelt oldalakkal is ez a gond (mint ahogy második válaszoló is megjegyezte), a wenforditók meg gyakorlatilag nem használhatók, semmi értelmes eredményt nem adnak.
2010. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
52%
Ha szabad érdeklődnöm; nyelvtudás nélkül akar a kérdező a Bajkál tóhoz eljutni?
2010. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudok angolul. Végigolvastam a linkeket, köszi az első válaszadónak.


DE igazából magyar nyelvű leírást akartam olvasni, akár blogon, akár könyvben. Kíváncsi lennék, hogy egy magyart mik ragadnak meg azon a helyen (szokások, hely, stb)...

2010. szept. 19. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
A világ egyik legszebb tava. Földünk legméllyebb tava. Még a Szovjetúnió idején se tették tönkre. A transzszibériai expresszel el lehet jutni(Moszkvából), viszontaz út több napig eltarthat. :)
2010. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Abban a térségen a természeti látnivalókon kívül nincsen sok minden. De gyönyörű!!! :)
2010. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Olkhon-sziget, sámán szikla, és ha rákeresel képekre, gyönyörű zöld dombokkal van tele a környék (persze nem télre gondolok, akkor csontig hatolhat a hideg).

Irkutszk egy normális nagyváros a közelben. Én is el lennék pár napot arrafelé, mert érdekel a vidék.

2011. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!