Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Telekom előfizetéssel tudok...

Telekom előfizetéssel tudok mobilinternetet használni Thaiföldön és Indonéziában?

Figyelt kérdés
Nehany hét múlva utazok el, és nem talalok semmilyen információt ezzel kapcsolatban. Akinek van tapasztalata kérem segitsen

2022. jún. 4. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Reptéren/városban gombokért tudsz venni eldobható sim kártyát fix perccel és internettel Ezek belemennek az európai telefonba is ugyanúgy. Ha dual simed van akkor a magyart ki se kell venni, nekem egy középkategóriás Samsungom van és működik, szóval még csak nem is ilyen extra.

Ha elfogy akkor tudsz plusz adatot rátölteni. Hogy a magyar Telekom hogy működik ezt nem tudom, de ha igen, akkor borzalmas számlát fogsz a roaminggal generálni, míg egy ilyen eldobható simkártya 4 éve kb. 1000-1500 forintnyi baht volt.

2022. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de borsos ára lesz.
2022. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! Sajnos nem dual simem van, igy az E-Simen gondolkoztam még, de azt magyarországon kene megcsinaltatni valószínűleg.. A repülőtéri Sim kártya jó ötlet, csak akkor a jelenlegi Simemet nem fogom tudni hasznalni.
2022. jún. 4. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az itthoni sim kártyád váltsd e-simre és meg van oldva. telekomnál elég egyszerűen el tudod intézni a weboldalukon, amennyiben van telekom profilod. onnantól van egy szabad helyed, és kinn veszel egy helyi prepaid kártyát.
2022. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Telekomnak csak olyan előfizetői csomagja van, hogy korlátlan belföldön, EUban 23 GB ezen kívül meg 2 GB.


Nem hiszem, hogy ez elég lehet neked.

2022. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!