Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 3500 dollárból ki lehetne...

3500 dollárból ki lehetne hozni egy hetett japánban?

Figyelt kérdés
Repjegy nem érdekes. Azt tudom, hogy az egy hetes vonatjegy 230 dollár körül van, de, hogy valójában milyen drága lehet ott az élet, nem tudom😅

2022. aug. 18. 03:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos a covid utáni árakat nem tudom, pár éve repjegy nélkül ez akár 2 hétre is elég volt.
2022. aug. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Most jöttem haza onnan, igaz csak tokióban voltam, de ha nem valami luxus helyekre tervezel menni, akkor kijössz belőle bőven.
2022. aug. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hooo, köszönöm szépen. Nem igazán tervezek luxus helyekre menni, szóval ezek szerint akkor ki fogok belőle jönni. Köszönöm szépen a válaszaitokat és a qrva anyját annak aki lepontozott titeket
2022. aug. 18. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, sőt. Én pár éve voltam Tokióban 6 napot és akkor 200-250e Ft-ból kijött minden a repjegyen kívül. A repjegy meg error fare 75 ezer Ft volt 😁
2022. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Tényleg ennyi pénzzel kell készülni? Én megértem, hogy sok embernek ennyi belefér. De ennyire csak nincsenek elszállva arra az árak?

4-es válasza után megnyugodtam azért. :)

2022. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyhamar nem fogsz te egyedül vonatozgatni Japánban. A Covid utáni nyitás keretében csak a vezetett turistacsoportokat engedték egyelőre vissza, és nincs szó arról, hogy ez a közelebbi jövőben változzon. Nyilván a csoportokat sokkal könnyebb ellenőrizni, rendszeresen tesztelik is őket.
2022. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös, rég óta ki akarok menni Japánba és mindig, mindenhonnan azt hallottam, hogy drága. Aztán most lehet lesz rá lehetőségem, szóval elkezdtem utána nézni az áraknak és tényleg vannak dolgok, amik nagyon durvák, viszont az utcai árakat nehezen tudom megnézni, ezért is írtam ki ezt a kérdést.
2022. aug. 18. 23:30
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os.

Köszönöm szépen, hogy szóltál, ennek viszont akkor utána nézek. Most képzeld el mi lett volna ha random megjelenek aztán sehova sem tudok menni :D

Ha valóban nem tudom bejárni majd a japán vidéket, akkor lehet viszont egy évet halasztom a projektett, de akkor ennek utána nézek és tényleg köszi 💜

2022. aug. 18. 23:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6os, úgy érted, hogy japánba a belépés csak turistcsoporttal engedélyezett vagy pedig csak a városról városra utazgatás?
2022. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9, csak turistacsoporttal engedélyezett. Le kell adni az útvonalat előre és kapnak a kormánytól egy helyi "guideot" is az igazi mellé.
2022. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!