Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hova érdemesebb inkább utazni?

Hova érdemesebb inkább utazni?

Figyelt kérdés
Isztambul,Ankara,Jeruzsálem,Tel-Aviv?

2022. aug. 30. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Jeruzsálem
2022. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Isztambul
2022. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
ezek kozul kizarolag Isztambul
2022. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mind a négy.
2022. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi érdekel a legjobban. Engem például a történelmi, kulturális emlékek és látnivalók, úgyhogy nekem a felsoroltak közül Jeruzsálem és Isztambul volt az igazán nagy élmény. Nyilván teljesen különböző a kettő, de egyaránt történelmileg meghatározó helyszínekről van szó, számtalan szent hellyel és világörökségi rangú épülettel. De ha például téged az éjszakai élet, napközben pedig a strandolás vonz, akkor egyértelműen Tel-Avivot javaslom. Ankarát nem igazán ismerem, ott még nem jártam.
2022. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha buli lenne a cél, lazulás, de közel legyen a kultúra, akkor Tel Aviv. Elég olcsón van a repjegy is.


Jeruzsálem gyönyörű, az alaputak egyike, mindenképpen érdemes legalább egyszer három világvallás metszéspontját megtapasztalni. Viszont baaaromi drága.


Az én szavazatom Isztambulé. Egyik kedvenc városom, tele van látnivalóval, gasztronómiával, mindenre van program: múzeumok, paloták, mecsetek, történelmi emlékhelyek, modern művészet, érdekes épületek, tényleg mindenki talál magának programot. Akár 3-4 napra is érdemes választani, az árak sem vészesek, a gasztronómia meg kiváló.


Ankara annyira izgalmas, mint Brazíliaváros, max 1-2 napos program, de felejthető. Ha 2-3 hetes körutazáson vagy érdemes beiktatni 1 napra, de amúgy csak Ankarába fölösleges utazni.

2022. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!