Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Fülöp-szigetek, Thaiföld,...

Fülöp-szigetek, Thaiföld, vagy Indonézia nyújt maradandóbb élményt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Fülöp-szigetek
Thaiföld
Indonézia
egyéb
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%
Mindegyik hidegen hagy.
2022. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez attól is nagyban függ, hogy te mire vágysz 😕
2022. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Indonezia messze visz mindent.
2022. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez és a hasonló kérdések teljesen értelmetlenek!

Mert az, hogy melyik a "maradandóbb élmény" azt csak az tudja megítélni, aki mind a három helyen járt.

2022. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát kinek melyik. Én csak a Fülöp-szigeteken voltam (Manilában) ezek közül, de imádtam. Oda biztosan nagyon érdemes elmenni - szerintem.

De az is lehet, hogy te meg máshogy gondolkodsz.

2022. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 NTBS ***** válasza:
100%
Thaiföld, mert megismerkedhetsz a valódi thai ételekkel.
2022. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha ladyboy-okat akarsz, ping-pong show-t, olcsó prostituáltakat, akkor Thaiföld.

Ha kb egy európai értékrend szerint is értelmezhető országot, ahol,kb mindenki beszél angolul, akkor Fülöp….

Ha napi 5x-i iszlám vernyákolást recsegő hangszórókból, akkor Indonézia.

Mind3 országban megvan a kultúra, beach feeling, a nyomor meg a felhőkarcolók világa egyszerre… nem lehet fekete-fehér alapon dönteni….


Egy tuti! Manilára azt a pár órát szánd, amit a tranzitban töltesz, mielőtt valami normálisabb helyre mész…. Szmog. Dugók, Retek.

2022. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Manila nekem sem lett a kedvenc helyem. Viszont Indonézia még felfedezésre vár, mert csak Balin jártam még, szóval az még kevés ilyen téren. Thailföldet viszont elég alaposan fel tudtam fedezni, így nyilván odaköt a legtöbb "élmény" ahogy te is fogalmazol, ezért írnám azt. Plusz érv, hogy elég olcsón el lehet oda jutni, most épp nem néztem az árakat, de tavaly még ilyen 120-130 körül ki lehetett fogni csomaggal.
2022. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Elemér10 válasza:
59%

Nekem mind a 3 tetszett!💪

Különbözőek de valahol ugyan azok. Kérdés hogy nagyvilági életre vagy kalandra vágysz? Indonézia tele kalandal és életveszélyel, Fülöp Szigetek csajozni bulizni, király. Thaiföld pénzköltésre kitünő, és persze sok a látnivaló is, gazdagabb ország.

2022. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bármelyik lehet maradandó... nekem *eddig* Marokkó volt a leginkább maradandó, de egyben az a legmesszebb ország is, ahova eddig eljutottam (és az eddigi egyetlen ország más földrészen), de még előttem az élet és érdekelne Ázsia is
2022. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!