Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan lehet 300 ezer alatt...

Hogyan lehet 300 ezer alatt eljutni a Fülöpszigetekre?

Figyelt kérdés
A Fülöp szigetekre szeretnénk menni, van valami tippetek arra, hogy "olcsón" 200-300 ezerből kijöjjön a repjegy? Van valakinek erre tippje, ötlete?

tegnapelőtt 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg a legolcsóbb lehetőség 8848993ft. 31óra az út, első átszállás Isztambulban, a második Szöulban. Szóval az általad kiírt összegnek jelenleg a duplája is esélytelen.
tegnapelőtt 16:57
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

"Hogyan lehet 300 ezer alatt "

Úgy, hogy a sapkádba beleteszed a 300ezret és végig a fejeden tartod.

tegnapelőtt 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

[link]

szívesen

tegnapelőtt 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A Skyscanner szerint januárban (január-február már főszezon ott) is rengeteg opció van 300 alatt. Átlagban 250-280 között ki tudod hozni, ha Manila az úticél (oda a legolcsóbb). Persze olcsóbb, ha mondjuk május végén-június elején mész. Akkor is zuhog, de nem olyan vészes mint júliusban.
tegnapelőtt 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Oda-vissza szerintem legfeljebb úgy jön ki három kilóból, hogy stoppolsz, vonatozol, teherhajón utazol meg ilyenek.
tegnapelőtt 19:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Felpontoztam a válaszokat, csak az oda útra értettem, elnézést ha félreérthetően tettem fel a kérdést. és a skyscanneren érdemesebb egy-két héttel előtte megvenni a jegyet, vagy nincs olyan nagy különbség az árban?
tegnapelőtt 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg félreértettünk. Ne haragudj. Azt gondoltuk, retúrban szeretnél 300.000 alá kerülni.

Szerencsére korrigáltál, paraszt.

tegnapelőtt 21:23
 8/10 NTBS ***** válasza:
Olcsó járatokkal nem turista szezonban.
tegnapelőtt 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelve a repjegyes blogokat. Két hete Bécsből volt 467€-ért, az 200e alatt van. Nem tudom, hogy él-e még az ajánlat, de érdemes ránézni. Hátrány, hogy az ótvar Saudia-val kell menni.

[link]

tegnap 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha meg nem szeretnél jövő szeptemberig várni, akkor Genfből és Párizsból is vannak ajánlatok márciustól kezdődően.

[link]

[link]

Dzsiddába most már a Wizz is repül Budapestről és Bécsből is, amikre garantáltan a kutyának nem fog kelleni a jegy, így a mostani irányonkénti 60-80€-s akciók megmaradása várható. Így akár kombinálni is lehet, ha úgy jobbra jön ki az ár, csak akkor persze kell szaúdi vízum, ami könnyen online igényelhető, de drága.

tegnap 22:26

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!