Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaifölre kéne mennem (Ko...

Thaifölre kéne mennem (Ko Samui). Néztem a repülőjegyeket 2 főre 1 000 000 Ft környéke. Hol lehet olcsóbb ajánlatokat találni?

Figyelt kérdés
Dolgozni mennék. Ezt az útiköltséget nem tudom kitermelni. (Csak akkor tudok ajánlatit adni a melóra, ha találok reális árú menetjegyet)

2023. jan. 4. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem meg a holdra. Dobjon már valaki konkrét ajánlatot. Ja azt hogy mikor kell mennem persze nem árulom el mert úgy a buli.
2023. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Március vége április eleje
2023. jan. 4. 18:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondolom nem értek mindenhez. Talán van, aki a repülőjegy rendeléshez ért. Kimaradt: 2 vagy 3 fő
2023. jan. 4. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

260/fő-ért van repjegy Pattayaba, ferry meg 12 ezer/főtől indul Pattayaból Koh Samuira.

3 perc guglizás volt.

Szívesen.

2023. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt tudod összehasonlitani a repülöarakat:

www.trivago

www.momondo

www.swoodo


En azonban azt ajanlom, hogy direkt a legitarsasagoknal vasarolj jegyet, ne pedig valami közvetitön keresztül, mint pl. bravofly, es co., mivel ha törlik a jaratot pl. akkor nyoma veszik a penzednek. Tehat a bankog airline, vagy singapore airline, amiket ajanlok. Dragabbak, de biztonsagosak.

2023. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Bangkokba ki lehet fogni olcson repulo jegyeket pl. Becsbol az Eva air. Bangkokbol akar lehet Ko Samuira is repulni nem tul dragan (kiveve amikor full moon idoszak van, akkor oda megy az osszes turista es akkor dragak a jegyek) vagy tudtok repulni Chumphon-ra/Surat Thani-ra olcson es onnan komppal at lehet menni Ko Samuira. Alar Bangkokbol Chumponig ejszakai vonattal is lehet menni ami meg olcsobb, aztan komp Ko Samuira.
2023. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én bangkokira fizettem egy szazast nemreg. Szerintem az sem lett volna dragabb , de egyik helyre sem megyek soha tobbet. Szerintem on hazudott.
2023. jan. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adri, te vagy az?
2023. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. Az utazás végül elmaradt
2023. júl. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!