Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha elutazom Észak-Koreába egy...

Ha elutazom Észak-Koreába egy hétre, van legalább pár százalék esélyem arra, hogy lássam élőben Kim Jong Un-t, és közös fotót készítsek vele?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, el lehet utazni Észak-Koreába is, csak nagy a szigor, be kell tartani a szabályokat. Kísérőket adnak mellém, akik mindenhová követnek. Én ezt vállalnám.

A túra végén kedveskednék a kísérőknek egy kis ajándékkal is, hogy lássák, jól nevelt külföldi vagyok.


De a legsarkallatosabb kérdés az, hogy láthatnám-e Kim Jong Un-t. Angolul beszélnék hozzá, de ha szükséges, megtanulnék kicsit Koreaiul is. Közös fotót szeretnék, természetesen nem tölteném fel a képet sehova, csak nekem lenne emlékbe.


2023. ápr. 28. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen van rá esélyed.

Bár én először megpróbálnám a helyedben, hogy nem lóháton elhagyom a falum határát.

2023. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Köztudottan személyesen ő köszönt mindenkit kimcsi ízesítésű medvesprével a határon.
2023. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Vigyél neki veres csillaggal ékesített medveszprét.
2023. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Amikor már bejutottál Észak-Koreába, közöld a határőrrel, hogy a magyar kormány hivatalos, titkos üzenetét kell átadnod Kim Jong-nak, de csak személyesen neki. Aztán amikor majd elé visznek egyszerűen csak mondd meg neki az eredeti fotós szándékodat. Egy katona fog lefényképezni egy érdekes válltámaszos fényképezőgéppel.

Elég csak oda repülőjegyet venni.

2023. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De sok időd van...
2023. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz írt már neki levelet, vele konzultálj ezügyben.
2023. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!