Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerül egy 2 hetes...

Mennyibe kerül egy 2 hetes utazás Kínába?

Figyelt kérdés
Szeretném megmászni a Kínai Nagy Falat. Repülővel, hotellal kb mennyibe kerül? Illetve a Nagy Falnál kell valamit fizetni?

2023. máj. 26. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez függ attól is mennyire vagy kényes. Egy Hostel nem kerül annyiba mint a Hilton


Szerintem 2 hét Pekingben olyan 1 millió

2023. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
bruh :((((
2023. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Most erősen lement a repjegy ára.

A Covid alatt 3 millió Ft körül volt, most meg már 180ezer alatt is lehet találni retúrt.

Pekingből kivisz egy taxi a Nagy Falhoz.

2023. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lofefi ***** válasza:
90%

Én pontosan értem, az itt kérdewzők készpicsamelegmálé válaszokat akarnak. Ami nem megy.

Helyette kb 60 perc keresést megérne az, hogy te mennyiért találsz repülőjegyet, és mennyit értettél meg abból, hogy a repülőtértől be kell menni a városba, taxisokkal szarakodni a kimenetelhez, és ott van még a szálllás. Ami lehet külvárosi, vagy hilton.

Kezdő vagy még, neked valamelyik utazási iroda való.

2023. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
Igényektől függ.
2023. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat aki covid alatt volt olyan hülye hogy oda kimegy az meg is érdemelte a 3 milliós arat
2023. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Amugy 3 millio forint kinaert nagyon sok
2023. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Még a pekingi olimpia előtt nézegettem én is, hogy jó lenne oda eljutni egy kicsit körülnézni, de mióta digitális diktatúra van, menne a ...öm.
2023. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!