Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jobb utazási irodával menni...

Jobb utazási irodával menni Bangkokba?

Figyelt kérdés
Mármint miben másabb az, ha egy utazási irodához megyek be és ők szervezik le az utazást, mintha megvenném az interneten a repülő jegyet és foglalnék szállást? Mit nyújt még egy utazási iroda?
2011. máj. 25. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint semmivel nem nyújt többet és jobbat egy utazási iroda, a saját foglalásnál. Az esetek többségében drágább repjegyet adnak el neked és olyan díjakat kérnek tőled, amelyeket ha magad mész ki sem kell fizetned pl.


Voltam egyszer Spanyolországban utazási irodával és kifizetteték velem pluszban a tengerre néző szoba felárat, holott a szállodának abban az időben volt egy olyan akciója hogy ezt nem kérték. A másik pedig hogy félpanzió fizettetek ki velem, de csak reggelit kaptam. Jobb ha magad intézed!

2011. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is jobban jár az ember ha magának intézi mert utazási irodában nagyon átvágnak. Viszont biztonságos oldalról kell szerezni a repülőjegyet.
2011. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Intézd magadnak nyugodtan.

A taxiáraknak nézz utána inkább, az fontos. Alkudj mindenhol mindenből. Ne foglalj le egy szállást végig, inkább utazz körbe, mindenhol csak 2-3 nap. Nézz utána, mit érdemes megnézni és a szerint tervezz. (pl.:úszó piac, elefánt rez., kupinegyed, kígyó show, Bond sziget, merülés stb.)

2011. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!