Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Külföldről Magyarországra...

Külföldről Magyarországra való telefonáláshoz mi szükséges? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mikor külföldön voltam, addig nem tudtak hívni, s én sem tudtam hívni itthoni embert, míg egy kódot el nem küldtem sms-ben. Mi az a kód?
2011. júl. 26. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A roamingot csak egyszer kell aktiválni, ha azóta nem tiltottad le, akkor még él most is!
2011. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szolgáltatódnál kéne utánanézni, hogy hogy is van ez. Én telenornál vagyok, nekem egyszer sem kellett aktiválni. Amint átlépem a határt csatlakozik más hálózatra és tudok telefonálni.

Kell hogy legyen elég pénz a kártyádon ahhoz is, hogy hívni tudjanak, hiszen ha külföldön vagy te is fizetsz a hívás fogadásért is, nem csak a kezdeményezésért. Illetve nyilván nem szabad lehagyni az előhívószámot (+36). Ha ez mind megvan, akkor nézz utána a szolgáltatódnál, hogy mit kellhet még aktiválni.

2011. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy minden szolgáltatónál más-e. Ami biztos, T-mobilenál *104. Most kérdeztem, mivel nekem is szükségem lesz rá.
2011. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!