Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mit érdemes itthon és mit...

Mit érdemes itthon és mit Bangkokban megvenni?

Figyelt kérdés
Jövő héten indulunk thaiföldi nyaralásunkra és nem tudom eldönteni,hogy mi az amit itthon és mi az amit kint vegyünk meg? Gyógyszer, szúnyog riasztó, fürdőruha stb... Aki volt már kint, segítene nekem? Köszönöm szépen!
2012. jan. 29. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk a gyogyszert otthon kellene... a ruha olcso kinnt
2012. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkozom.. Hogy például kint vennék strandtörölközőt. Bocsi az offért.
2012. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jan. 30. 07:54
 4/6 anonim ***** válasza:

itt minden van , de ha nagyon aggodsz vedd meg Mo on a gyogyszereket

a ruha az olcso ,vannak 10-20 bath os piacok ahol korbe lehet nezni ami meg hianyzik

2012. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hmm. 1-2 gyogyszert a biztonsag kedveert vinnek, de en amikor ott voltam, nagyon lebetegedtem. Elmentem a helyi patikaba, es adtak mindent recept nelkul, antibiotikumot is :D

Emlekszem olcso volt, es nem hamisitvany. Es hogy a patikaban felaron volt a Halls cukorka is a helyi bolthoz kepest (5 baht, 35 Ft), ugyhogy abbol is vettem vagy 10et :) Mondjuk ilyen torokgyulladasos fenem volt, ugyhogy gyorsan el is fogyott.

2012. febr. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden olcsobb ott,meg a baratnodet is hagyd itthon...
2016. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!