Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tajvanon munkalehetőség...

Tajvanon munkalehetőség vegyész diplomával? Megérné? Könnyű elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek tapasztalata, és leírná, nagyon megköszönném. És mire megyek ott egy felsőfokú angol nyelvtudással?
2012. febr. 17. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:

De miért pont oda?

Mert, vegyésszel szinte bárhol elhelyezkedhetsz, meg ha még angol is van hozzá és tudod mind a kettőt akkor jó vagy, de ilyen Tajvan....

2012. febr. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem megoldható. Nézelődj körbe az ilyen monster.com, naturejobs, stb nemzetközi allashirdető helyeken.

Lenyeg hogy legyen jó angolod is mellette.

2012. febr. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja bocs, most olvasom, hogy van felsőfokud. Én japánban dolgozom, főkent research-ös állások vannak külfüldieknek itt ahol alap az angol. (marmint a research institute-okban, nem japanban)

De nemzetközi cégeknél szintén szoktak toborozni külföldieket, ennek is utánanéznék a helyedben, hogy egy számodra szimpatikus nagycégnek van e telephelye abban az országban, és aszerint keresni.

2012. febr. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!