Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japan McDonald's -ban beszelne...

Japan McDonald's -ban beszelnek angolul az eladok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én amikor elmentem egy mekibe a férjemmel(ő japán,és kint voltunk egy ideig) akkor csak japánul beszéltek.De amikor én rendeltem angolul,akkor odajött egy szép lány,és ő szolgált ki.Törve,de szépen beszélt angolul..

De inkább japánul volt a kiszolgálás,sőt még az árlista is japánul volt írva..:)

2012. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondolom mondok egy olyat, hogy "Three Cheese-Burgers", csak tudja tan valaki mirol beszelek nem?
2012. márc. 20. 00:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon én láttam,hallottam,hogy angolul kért valaki ételt a mekiben.A kiscsaj egy szót sem tudott angolul,de felfogta,hogy angolul beszélnek hozzá.Szólt valakinek aki tudott,és az a mekis dolgozó szolgálta ki az angol vendéget.Na ez a helyzet Japánban is.Nem mindenki tud angolul,de akad aki tud.Így ki leszel szolgálva ha angolul rendelnél.
2012. márc. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kaja nevek gondolom ott is angolul vannak, mármint ezek a fantázianevek, hogy big mac, mac royal meg ilyenek. A számot meg csak mutatni kell. :))
2012. márc. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyugtato, es .hasznos. valaszok voltak, koszonom.
2012. márc. 20. 09:10
 6/15 anonim válasza:
Nem kell a nyelvekkel vacakolni, rámutatsz az étlapon, majd 3 ujjadat. Mondjuk én Japánban nem a mekdonálcos kaját választanám, ha már egyszer kijutottam, mert az itthon is van.
2012. márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Voltam Japánban mekiben (többen is, több városban), és egyikben sem tudtak. Attól még lehet, van, ahol tudnak, de nem jellemző.

A kajaneveket sem feltétlenül értik meg, ha angolul mondod, pl a BigMac menü az "bikkü makkü szetto"...

2012. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

""bikkü makkü szetto"..."


Ez de jó! :DD

2012. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Plusz a világ egyetlen országa ahol nem Mc Donaldsnak hívják hanem: Makku donaado :)
2012. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:)))
2012. márc. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!