Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik a legcelravezetobb...

Moha- kérdése:

Melyik a legcelravezetobb szallaskeresi mod Thaifoldon?

Figyelt kérdés

Harom hetre megyunk ki a parommal jovo decemberben. Sajat szervezesben utaznank. Melyik a legcelravezetobb modja az egyeni szallaskeresesnek? Booking.com-on nyugati arak vannak es nagyon keves a velemenyiras is.

Mik a tapasztalatok?



2012. nov. 21. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kimentem és foglaltam két napra szállást, a többi hétre meg olyan helyen laktam, amit abban a két napban néztem ki magamban, SZEMÉLYESEN, hogy lássam, mi van és ne 10ezer km-ről lássak egy 150szer200 pixeles képet... figyelni érdemes, hogy ne legyél falfehér és tájékozatlan turista, amikor odamész. Ha egy hónapnál tovább laksz egy helyen, akkor már jóval olcsóbb lesz az egész.

Kérdés, hogy milyen szállás kell? Vannak olyan helyek, ahol semmilyen szolgáltatás nincs és nem kell fizetni, sőt, vannak helyek, ahol jóval olcsóbb a szállás azért, mert a rezsit külön kell fizetni. Ami nem rossz, főleg, ha nem megy egész nap a légkondi, mint bunkóéknál :)

2012. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!