Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan utazhatok be Izraelbe...

Hogyan utazhatok be Izraelbe egyénileg?

Figyelt kérdés
Mikre van szükségem? Útlevél, vízum, meghívólevél?
2008. máj. 26. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
2008. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
85%
:D ejjha,aktuálist elolvasva,nem valami bizalomgerjesztő:D
2008. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%

Egyénileg halálba utazni nem ajánlatos és életveszélyes :Đ !!!Sz.tem vigyél magaddal v.kit vagy vedd fel v.kivel ott a kapcsolatot.

De az alőzőeket olvasva csak annyit mondok h jó szerencsét hozzá.És vigyél otthonról pár cuccot amit fontosnak tartassz és mindenképpen ügyelj a tisztaságra pl:nedves kéztörlő,fertőtlenitős dolgok...

És gondolj bele naon más kultúra és hely .De am én ismerek arabokat mivel én is külföldön vagyok és nemzetközi suliba járok.Mondjuk nem hordhatnak rövidujjúnál kissebb ruhákat meg hosszúnadrág ,de v.kinek mindenét takarni kell tetőtől talpig.Viszont nagyon kedvesek és megértőek.Sokkal segitőkészebbek mint más nemzetiségűek.De agresszivabbak mint mi magyarok.Ugyhogy mondom nagyon vigyázz.És gondolom minden személyes holmit vinned kell magaddal mert ott töb ba merénylet és ha v.mi kalandod lesz (ugy értem belekeveredsz valamibe) mindig van ha valamivel igazolni tudod magad.És nagggggyyyyyyyon vigyázz h ki ne lopják a legfontosabb dolgaidat!!!És azt is tartsd szem előtt h ott nagyon nagy a különbség a szegények és a gazdagok között.És a vallások miatt is szoktak lenni zavargások ugyhogy van ott minden.....

Jó utazást neked! _:) CSak ennyit tudtam mondani 13 éves fejjel...

2009. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Mire van szükséged? 1 búvárruhára, hogy át tudj úszni, Athéntól Haifa-ig, hogy ne vegyenek észre.. iszap alatt.. bár, amilyenek a zsidók, biztos kiszurnak :DDD
2009. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!