Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Megéri kiköltözni Tokióba?

Megéri kiköltözni Tokióba?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Japán egyre válságosabb, hanyatlóbb állapotba kerül, a jövő szerintem Kínában van, én oda költöznék szívesen.
2013. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Megeri, csak draga nagyon az elet. Sokat keresel, de el is koltod mind.


Kinarol meg ennyit: [link]

2013. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem éri meg. Nagy a munkanélküliség, drága az élet, és egyébként sem látják szívesen a külföldieket. Úgy értem, hosszabb távra. Turistaként tárt karokkal várnak, de hogy munkát adjanak neked, arra nincs nagy esélyed.
2013. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és a linket is! :) de engem személy szerint annyira nem hat meg Kína :/ de ez az én véleményem
2013. ápr. 9. 17:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
"Nagy a munkanélküliség" remélem azt tudod, hogy Japánban a munkanélküliség 5% körül van, míg Európában 11%?
2013. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De engem nem igazán érdekel a munka,nagy álmom hogy ott élhessek és ebben nem nagyon lehet megállítani :)
2013. ápr. 9. 18:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis hogy szándékozol kimenni? Tudtommal a japánok nem fogják csak úgy utánad dobni a vízumot. Nem könnyebb Japánba költözni, mint pl. az USA-ba. Ha nincs egy olyan szakmád ami nekik nagyon kellene akkor nem fogják megengedni, hogy ott lakj. Vagy hozzámész egy japánhoz/elveszel egy japánt. Férfiként könnyebb dolgod van, nőként már kevésbé (kivéve ha szép vagy:))
2013. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy mondom nem aggódom a munka miatt :D Hidd el van egy jó kis tervem ami ha bejön akkor tényleg nem kell aggódnom :)
2013. ápr. 9. 18:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Oké :) Sok sikert!
2013. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 9. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!