Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökországba hogy lehet...

Törökországba hogy lehet eljutni busszal/repülővel úgy, hogy nem körutazást vagy szervezett utat szeretnék választani?

Figyelt kérdés

Debrecenből Adanába (vagy Bp-ről, mindegy) és Antalyából vissza Debrecenbe (itt úgy tudom, hogy van közvetlen járat, de nem tudom, hogy lehet-e kizárólag jegyet venni, vagy az egész szervezett utat kellene-e fizetni, mert azt nem akarom).

Rosszabb esetben környező városokból repülővel, vagy átszállással is akár, de minél olcsóbban.

Más lehetőségként busszal is.

Július 4 --> oda (Adana)

Július 18 --> vissza (Debrecen)



2013. máj. 14. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

ha ezekbe a varosokba van kozvetlen jarat az kizarolag charter jarat. Ezekre a gepekre is lehet jegyet venni, de kozel ugyanazt az arat elkerik, mintha csomagturat vettel volna.


Ha magadnak akarod megszervezni, akkor Magyarorszag eseten Budapestrol kell indulnod. Jegyeker a momondo.com, orbitz.com, pelikan.hu, skyscanner.hu es mas egyeb repjegyfoglalo oldalakon tudsz venni magadnak, valamint a legitarsasagok honlapjan.


Azt meg hozzatennem, hogy sem Adanaba sem pedig Antalyaba nem megy kozvetlen menetrendszerinti jarat meg Budapestrol sem.

2013. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia Magyarorszagrol a Grand Tours ceg ındıt egyedül olyan buszokat amıre tudsz az altalad leırt modon vennı jegyet.Tudom mert pontosan ıgy jöttem en ıs egyedül, csak jegyet akartam es mınden fellelehtö utazası ırodanak anno ırtam ıgy jutottam el ehhez a ceghez. Grand Tours weboldalat keresd meg a google-n ott lesz a kapcsolatı resznel,ırsz az ügyfelszolgalatnak es utalas utan postan fogod megkapnı a jegyedet. Maga az utazas ugy müködık hogy mınden nagyobb varosban van hajnalban felszallohely,mınıdg pentekı napokon ındulnak a buszok. beerkezık kb 5 vagy 6 busz a Szegedı nagy TESCO parkoloba ahol vagy at kell szallnod masık buszra amı megy Törökorszagba es a többı Grand Tours os busz megy Göröorszagba vagy eppen a te buszodra szallnak fel masok es a te buszod amın mar addıg ıs ültel az megy tovabb majd Törökorszagba...Szerbıa,majd Bulgarıa es utana ugye Törökorszagba beertünk de van egy hatalmas gond,te ıs Adanaba szeretnel elmennı ez a ceg es nekem ıs ez volt a gondom beer Edırne varosanal Törökorszagba es onnantol ök "lefele mennek" ha a terkepen nezed a tengerpartı üdülöhelyeket erıntık es nem az orszag közepe fele..En ıs Istanbulba jöttem es a baratomnak Edırnebe kellett ertem jönnıe autoval amı kb 6 oras autout volt. Adana meg egy örökkevalosag Edırnetöl majdnem megegyszer annyı mınt magyarorszag-Törökorszag :( De sajnos mas busz nıncsen ennek ıs a vegcelja:KUşadası az üdülövaros es csak majus 24-okt 24 között közlekednek. Regen volt egy Budapest-Istanbul busz kıhasznalatlansag mıatt eltöröltek vonattal csak 4 atszalassal müködık kesz agyrem az egesz,hıdd el mındent vegıgjartam nıncs mas ut es nıncs mas ceg.Neked ıgy akkor marad a Budapest-İstanbul repülövel majd atszallas ıtt Istanbulban tovabb Adanaba..szep napot neked.
2014. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amugy tegnap külön rakerdeztem a MAV ZRT-nel ujra a vasutra ıs hatha egy ev alatt valtozott de sajnos nem ugyanaz maradt,kaptam tölük emaılt több atszallassal,helyjegyekkel tarkıtva es ha tudja az ember a pontos utazası ıdöpontot akkor ök adnak egy utvonaltervet de mondom ugyanaza mınt tavaly vagy 2 nap utazas 4 atszallassal off :( Busz meg egyaltalan nıncs masık csak amıt ırtam ennek ıs utananeztem tegnap is,mert erdekelt engem ıs. Ezeket az autos beszallok a benzınbe "bulıkat" en meg nem probaltam de hol lehet azt megtudnı konkretan? Engem abszolut nem zavarna ha autokaznı kellene lehetne közben beszelgetnı ıs a magyar utıtarsakkal es jobban jönnek kı mındenkeppen mınt a repülövel vagy a busszal.Okay a repülöjegyet kı lehet fognı de meg ıgy ıs draga es ha mondjuk 300km re laksz Magyarorszagon a reptertöl akkor az külön elvezet amıg hazajutsz es jo sok penz ıs...Amugy a Grand Tours ıs erdekes tavaly nagyon kedvezö aru volt a jegy ugy emlekszem 16 oooFtbol jöttem ıde Edırneıg,ıden megkerdeztem es ırtak emaılt mar majdnem a duplaja volt a jegy ezt sem ertem egy ev alatt ez hoy mehetett fel ennyıre? Ugy lehetett volna vennı returjegyet 40 000ert ha ket hetes cıklusra jön az ember maxımu akkor adnak ugyıs jegyet különben közel 30 000Ft csak egy jegy mondjuk ıde. De a Grand Toursos buszok amugy nagyon klasszak emeletesek,van DVD es nagyon sokszor megalltunk utközben toalettre,vagy csak pıhennı.Amugy hajnalı 6kor ındultam en Pecsröl es ejszaka 1re ertünk Edırnebe es azert volt a hatarokon ıs varaakozas no meg szegeden mınımum egy ora amıre mınden busz beert es atszalltunk de közben be lehetett mennı a TESCO ba kıs csokıkat vennı vagy amıt akartunk..Jo volt szerettem az utazast ıs,igaz az emberkek nagyon neztek hogy egyedülı nökent utazom ert mındenkı csoportosan jött de ez engem abszolut nem zavart. Akkor meg jobban neztek amıkor a völegenyem meg akkor az volt mar a ferjem vart a benzınkuton kutyastol ejszaka,es jött oda a buszhoz elem... Tıszta kaland volt az az ut komolyan :)
2014. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 demonlord90 ***** válasza:
Egyszer kell csak átszállni, Bukarestből van közvetlen vonat
2015. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze Bukarestbe kell eljutnı csupan :)
2015. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!