Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Koreában élnek magyarok? Egy...

Koreában élnek magyarok? Egy pár kérdés koreáról?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki itt élt/született és japán..most pedig koreában lakik. De én olyanokra gondoltam akik MAGYAROK és gondolom 1-2 van, de körübelül koreának hány %-át teszik ki magyarok? (tudom, hogy nagyon kevés de úgy mégis) Mostanában elég sok fiatal akar oda kiköltözni (én is) Nagyon nehéz lenne beilleszkedni? Ott kedvesebbek az emberek nem? Ha kiköltöznék természetesen Szöulba, ott nehéz állást szerezni? És párt találni? (csak mert más vagyok)

2013. aug. 31. 22:18
 1/3 rododendron ***** válasza:
100%
Én úgy tudom jelenleg kb 20-25 magyar van Szöulban, így kár bármilyen százalékot mondani mert a milliós létszámú koreai népességhez képest mintha ott se lennének. Szerintem nem lehet kijelenteni azt, hogy kedvesebbek. Azt igen, hogy udvariasabbak de ez a kettő ugye nem feltétlen következik egymásból. Ha mérnök vagy, vagy orvos akkor van esélyed munkát találni. Ha nem vagy egyik sem és nem beszéled a nyelvet akkor nem biztos hogy téged vennének fel, mivel kb 30%-a az embereknek az amelyik tényleg jól beszél angolul. Pár találás na az egy jó kérdés. Ha leírod hogy hány éves vagy és mi a nemed akkor még tudok írni pár okosságot hogyan tudsz ott ismerkedni.
2013. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz beilleszkedni és nem kedvesebbek az emberek.


Ezt olvasd el, nem hosszú:

[link]

2013. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
82%
En jelenleg Koreaban, Szoulban elek. Magyar szot meg nem hallottam es nagyon szeretnek olyan magyarokkal talalkozni akik itt elnek. A koreaiak, akikkel en talalkoztam, nagyon kedvesek, de teljesen mas kultura. Eltem tobb europai orszagban, de Azsia mas. Itt igazan idegennek erzem magam. Ha ismertek magyarokat Itt Szoulban akik szeretnenek kapcsolatba lepni velem, nagy orommel varom a jelentkezesuket. Ingridke@gmail.com
2013. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!