Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi pénz kellene ahhoz kb....

Unnie kérdése:

Mennyi pénz kellene ahhoz kb. hogy kiköltözzek Koreába? És lenne esélyem munkát szerezni ott?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Szöülban élni. Azt terveztem hogy megtanulok angolul és Koreaiul is persze. A szakmám az pincér. Kb mennyi pénzre lenne szükségem,az utazást és a szállást illetően?

2013. nov. 1. 19:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mire megtanulsz a szabályok gyökeresen fognak megváltozni, Dél-Korea most változik emmigráns forrásból célországgá. Ha oda akarsz menni akkor minden bizonnyal sokat olvasol erről, ugye...?
2013. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 rododendron ***** válasza:
100%
nem akarlak nagyon lelombozni de ha nem beszélsz koreaiul 99,99% hogy nem kapsz munkát az angol még nem is annyira fontos mert pincérként főleg olyanokkal lenne dolgod akik nem beszélik az angolt.
2013. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.Igazság szerint 15 éves vagyok még,de már jövőre elkezdem tanulni a nyelvet,megyek nyelvsuliba is. Természetesen megtanulom a nyelvet,nagyon tetszik nekem,és nem is nehéz annyira. És szeretnék egy angol nyelvvizsgát is,hátha ott is hasznát tudom venni.
2013. nov. 2. 19:04
 4/34 A kérdező kommentje:
Persze,lenne egy kis kezdőtőkém odakint,és egy kissebb házat vagy valami olyasmit megennék,hogy a szállással ne legyenek gondok.
2013. nov. 2. 19:13
 5/34 A kérdező kommentje:
megvennék*
2013. nov. 2. 19:40
 6/34 rododendron ***** válasza:
100%
szerencsés vagy ha ott meg tudsz venni majd egy lakást ugyanis körülbelül 3szor annyi mint nálunk..
2013. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 rododendron ***** válasza:
100%
de ha még csak 15 vagy akkor inkább tanulj orvosnak, mérnöknek ne pincér akarjál lenni és akkor vannak nagyon jó kis ösztöndíjak is amivel lehet utazni
2013. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mérnöknek tanulni,mert az nem lányoknak való szakma,és ha orvosnak tanulnék...akkor meg kitudja mikor jutok ki oda. Pincérkedni még szeretek is. :/
2013. nov. 3. 10:04
 9/34 A kérdező kommentje:
És igen,vannak olyan ösztöndíjak, amikkel csak úgy tudnék esetleg oda utazni ha cserediáknak kimennék. És ahhoz az iskolának kellene,hogy legyen kapcsolata Koreával. Pl.: Elte. És én sajnos olyan jó iskolába soha az életbe nem tudnék bekerülni. Szerintem még nagyon egyetemre sem. Ezért gondolkodtam azon h tanulok pincérnek,és hajón fogok majd dolgozni. Leteszem az angol és Koreai nyelvvizsgát is. És igen,ha törik ha szakad,de összegyűjtök annyi pénzt hogy ott tudjak egy kisseb panelházat venni. És tanulok majd anyumtól egy picit németül is /mondjuk tudom hogy Koreában ezzel nem mennék sokra/ de legalább tudnék egy kicsit németül is.
2013. nov. 3. 10:14
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

'Nem szeretnék mérnöknek tanulni,mert az nem lányoknak való szakma"


haaat ez kicsit megdobbentoen erdekes valasz

2013. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!