Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tokióban könnyű kiigazodni?

Tokióban könnyű kiigazodni?

Figyelt kérdés
Saját szervezésben tervezek pár napra kimenni Tokióba, de nem tudom bele merjek-e vágni, mert az mégiscsak a világ másik vége. Ha valaki volt már ott, mint turista, megírná legyen szíves, hogy mennyire könnyű ott eligazodni, közlekedni stb. Köszönöm!

2014. jan. 25. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Hát én tuti nem tudnék, olyan egyformák azok a kicsi japánok.
2014. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd az ő blogját sok mindent megtudhatsz belőle

[link]

2014. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból nem könnyű egy ismeretlen nagyvárosban kiigazodni.... pláne, Japánban, ahol ha ki van valami írva, akkor annyit tudsz meg belőle, hogy.... van ott... valami... ami talán szöveg... vagy rajz.
2014. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha metrójáratokra, utcanevekre vagy kíváncsi, akkor egyáltalán nem. Az egyik csomópontnál 80 metróvonal is megállt, teljes káosz az egész. Én első nap 3 órán keresztül bolyongtam, pedig csak a közelbe indultam 1 átszállással.


Utcák igazán nincsenek; blokkok vannak, de az sincs kiírva. Csak a főbb utaknak van neve.

Azért szerintem ezzel együtt esélyes a dolog(nekem is sikerült), de az elején egyáltalán nem könnyű.

2014. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!