Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldre hogyan lehet...

Thaiföldre hogyan lehet kiköltözni?

Figyelt kérdés

Vízum nélkül csak 30napig lehet ott tartózkodni, tanulói vízummal 1évig, de az jó kis +költséggel jár 185ezer ft csak a tanköltség a Walen nyelviskolában. Gondolkoztam még azon is,hogy kimegyek és megpróbálok munkát keresni, de ehhez kell egy minimum 300ezres kezdő tőke ami még nem is gond,csak akkor, ha nem jön össze a munkavállalás és vissza kell jönnöm. Munkát vállalni viszont az olvasottak alapján nehéz mivel jobb szeretik, ha az állampolgárok közt maradnak az állások.

Amúgy kb mennyiből lehet megélni? Nem a luxusra gondolok, nekem bőven elég egy szoba, egy mosdó és egy internetkapcsolat, az étel nagyon olcsó épp ezért nem is éri meg főzni.

Milyen állást lenne a legegyszerűbb találni? Igazából bármi jó, csak a vízum miatt lenne fontos a keresetem nagy részét sportesemények elemzésével és fogadásával szerzem. Havi 60-120ezer ft profittal + jönne rá az ottani munkából járó bevétel. Ami tudtommal már bőven elég az ottani megélhetéshez, főleg azok közt a körülmények közt amiket írtam.



2014. febr. 9. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami módja biztosan van, elég sokan csinálják ezt. Ez a gyerek is Thaiföldön él, és pókerezésből tartja el magát.

[link]

2014. febr. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem,hogy azért kint élhet, mert pókerezik. Maximum kiment és illegálisan ott tartózkodik. Ami csak azért gond,mert munkát nem hiszem, hogy kaphat (bár nem is akar szerintem).

Élni viszont simán élhet ott, ha ebből 100%-ban el tudja tartani magát. Elég kicsi az esélye, hogy lebukik és ezáltal kitiltják az országból.

Ha nekem is összejönne pár hónapig a fix 100+ akkor talán én is így próbálom.

2014. febr. 12. 20:21
 3/3 anonim válasza:
17%

1. lépés: Felkelsz a gép elől

2. lépés: Összepakolod a cuccod

3. lépés: Sok pénzhez jutsz

4. lépés: Elhagyod az országot

2014. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!