Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Minimum mennyi (költő) pénzt...

Minimum mennyi (költő) pénzt kell gyűjtenem, ha Japánba szeretnék menni "nyaralni" egy hétre?

Figyelt kérdés
Van alsó határ, amivel ki lehet menni?

2014. márc. 20. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

alsó haátr, nem tudom vagy van-e...

1000 euro azért legyen nálad, jen-be átváltva...

2014. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat repulo szallas stb, en fel millio alatt nem indulnek el.
2014. márc. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez csoportos utazás. Csak költőpénzre, kajapénzre kell.
2014. márc. 21. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:

én 2 hétre akarok kimenni, jelenleg 1milliót tettem félre, de nem csoportos úttal megyek, szval én még spórolok rá egy évet kb. Jövő nyáron megyek ki.

Attól függ, mekkorák az igényeid, akarsz-e kinn vásárolni dolgokat, stb.

meg persze, hogy Tokyoba mész, vagy "vidékre"

Bár Japán a világ legdrágább városai között szerepel, úgyhogy fél millió alatt én meg se próbálnám

2014. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az út és egyéb ára kb. 920ezer forint, és nem tudom, ehhez mennyit kellene majd gyűjteni, hogy kaja legyen, és azért egy-két csecsebecse, ruha.
2014. márc. 24. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ha csak kaja meg szuvenir, akkor. Mondjuk napi 20-30 ezer forint. Denyilvan ha reggelire egy briost eszel, az ott sem egy vagyon. A mekiben is kozel azonos arakat fogsz latni. Es etteremben meg hatar az eg. De a mekis kaja sztem kijon napi 10 ezerbol.
2014. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!