Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Lehetőségem nyílt , hogy kint tanuljak Kazahsztánban. A kazah és az orosz nyelvet tanulnám kint. Tudom , hogy fejlődő ország és vannak lehetőségek , de egyenlőre még nem jutottam döntésre. Ti hogyan döntenétek a helyemben és miért? Köszönöm előre a válaszokat , igyekszem mindegyikre válaszolni.

2014. ápr. 19. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

ehhez tudni kéne a korod, hogy jelenleg mit csinálsz itthon, (tanulsz vagy dolgozol), van-e valaki, aki miatt itthon maradnál?

nyilván a jelenlegi élethelyzetedet kell figyelembe vedd a döntéshez

2014. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok , tanulok. Igen , van. De ez egy nagy lehetőség... És nem tudom.
2014. ápr. 19. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

14 évesen mennék, mert tényleg nagy lehetőség

34 évesen, egy 4 és egy 5 éves gyerekkel nem mennék :-)

2014. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Köszönöm azért:)
2014. ápr. 19. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Menjél csak nyugodtan, ez tényleg egy nagy lehetőség. Egyet azért tudj meg, mielőtt mész, mégpedig hogy hova kell menni az országon belül. Nem hinném, hogy ez a veszély fennáll, de ha valami nagyon eldugott világvégi városról van szó (ne felejtsd, Kazahsztán hatalmas ország), akkor esetleg el lehet gondolkozni azon, hogy ne menj, mert vidéken nagyon semmi nincsen. De gondolom úgyis vagy Asztanába, vagy Alma-Atába mennél, azok meg mind jók, de még Karaganda is simán ok. Én eddig egyszer voltam Kazahsztánban és ez alapján azt mondom, hogy élj a lehetőséggel.
2014. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon egy masik nep kulturajat, nyelvet tanulmanyozni csodalatos dolog. Nem szabad kihagyni a lehetoseget.

Valoszinu azonban, hogy a szuleid nem repesnek az oromtol es aggodni fognak erted. Biztosak akarnak majd abban lenni hogy jo helyen vagy es vigyaznak rad ott is.

2014. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) Igen, valoszinuleg Almatyba vagy Astanaba mennek!:) Igen ettol en is felek, szerintem apu kiakadna de majd meglatjuk. Koszonom megegyszer!:)
2014. ápr. 20. 12:50
 8/9 anonim válasza:
Én biztos, hogy kimennék. Sok tizenéves a parkba sem megy ki, nem hogy Kazahsztánba ... Világot látnál, nyelvet tanulnál, új kultúrákkal ismerkednél meg stb... Szerintem menjél. Sok sikert :)
2014. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kini :)) ***** válasza:
Én 15 vagyok, és biztos kimennék :D Többnyire azért, amit az előző írt. Engem is érdekelnek a nyelvek, és a kultúrák :)
2014. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!