Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban, Kínában és Dél-Koreá...

Japánban, Kínában és Dél-Koreában kapható nem ázsiai étel is? Biztonságos ezeken a helyeken enni?

Figyelt kérdés

Ugye nem tudom elolvasni,hogy mi van benne,ezért kérdezem. Vagy vannak ott hasonló ételek? Kenyér,tej olyan ízű,mint itt?

Pl Burger Kingben ugyanolyan ételeket lehet kapni,ugyanolyan ízűeket,mint itt?



2014. máj. 26. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Remélem nem komoly a kérdés. Természetesen nem csak kutyát, sushit, szöcskéket esznek. Egy meki, burger king meg globálisan ugyanazt árulja.
2014. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Igen, például vendéglátó helyeken szinte mindenütt van "kontinentális" menü, azaz európai ember számára megszokott ételsor. Az már más kérdés, hogy más az ízesítés, a helyi szokások nagyban befolyásolják az ételek ízeit. De például rántott húst, tésztaféléket, stb. gyakorlatilag mindenütt kapsz.
2014. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

japánban mindent ehetsz,

dél-koreában is

kínában már érdemes nyitva tartani a szemed

2014. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak Kínát ismerem. Ott a péksütemények, zöldségek, gyümölcsök hasonlóak mint itthon, de a választék nagy része ázsiai kaja. Vigyázz, mert minden szinte csak kínaiul van kiírva és a többség még csak a latin betűket sem ismeri, nemhogy angolul beszéljen. Végszükség esetén van Meki, gondolom ugyanaz mint bárhol (én nem próbáltam).
2014. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
japánban és koreában angolul is felvan tüntetve minden.
2014. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó konzervlevesen is?:O
2014. máj. 30. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb dolgon rajta van, legalábbis én nem találkoztam olyan termékkel amin ne lett volna feltüntetve angolul. Fogpiszkálón pl. nem volt rajta angolul, de azt mindenki tudja hogy nem a szemet kell vele vakarni hanem a fogad közül kipiszkálni az ételmaradékot :)
2014. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!