Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt már valaki Sri Lankán?

Volt már valaki Sri Lankán?

Figyelt kérdés
Tudnátok egy kicsit mesélni az országról illetve az oda-, és visszaútról?

2014. aug. 16. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam. Ha van konkrét kérdésed akkor válaszolok. Általánosságban annyi hogy először nagyon nem is akartam menni mondván egy kicsi szigeten mi lehet csinálni. Aztán nagyon meglepett, minden van ami érdekes. Sri Lanka egy igazi gyöngyszem az Indiai óceánban. az ország biztonságos, nagyon könnyen utazható egyénileg. Az emberek barátságosak, segítőkészek. Az oda vissza út alatt mit értesz? Repülővel mentünk oda is és vissza is.
2014. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon erdekes orszag,en hajoval hagytam el "adam hidjan"

india fele...

2014. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első!

Az oda-, visszaút alatt a repülőn történő ellátást értettem, illetve a légitársaságot, átszállást és egyebeket (ennek ugyan sok köze nincsen Srí Lankához, de érdekel).

Konkrét kérdést nem tudnék feltenni igazán, mivel szinte minden érdekességet szívesen meghallgatnék az ott töltött idődről.

2014. aug. 16. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Thaiföldről mentünk Sri Lankára és Indiába utaztunk tovább. Így lehet hogy ez az infó sokat nem segít neked.
2014. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Olyan az oda vissza ut hogy seggbe baszik egy ló és gaza repülsz
2014. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!