Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mivel Szíriában megszűnt a...

Mivel Szíriában megszűnt a magyar követség, egy szíriai jelenleg hol tudna vízumot igényelni a Magyarországra való beutazáshoz?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!

2014. dec. 6. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
remélem sehol
2014. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
a konzul szolgalat honlapjan megtalalsz mindent
2014. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es! Megtennéd, hogy belinkeled?
2014. dec. 7. 13:03
 4/13 anonim ***** válasza:
ez most miért fontos neked?
2014. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ez az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyünk fel. És téged mit érdekel az, hogy a kérdezőnek miért kell ez az információ?
2014. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a környező államok követségeinek egyike tölti be a szerepet. Szerintem Ammánban vagy Bejrútban, Tel-Avivban biztos nem. Keress rá.

Egyébként a többi schengeni ország követségére is mehet :)

2014. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az információt. Én már elkértem a feltételeket, de van benne egy olyan, hogy 30000 eurós fedezettel ellátott biztosítás szükséges a vízum igényléséhez. Biztos butaságot kérdezek, de ennyi pénzzel kell rendelkeznie az illetőnek?
2015. jan. 23. 16:27
 8/13 anonim ***** válasza:

"fedezettel elltott" tehát igen,be kell mutatni a bankszámláját,amin ennyi pénz van.ez biztosítja az államot arról,hogy az illető el tudja magát szállásolni,tartani és nem élősködés a célja

biztos 30.000?nem 3000? nagyon soknak hangzik.

nálunk 6000-t kell felmutatni Eu-n kívül érkező diákoknak (persze diák,lehet hogy más kategória) de a 30000 euró Magyarországon k* sok

2015. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok, épp ezért vagyok kiakadva. Ezt amúgy a libanoni magyar nagykövet írta, tehát biztos nem kamu. Mikor rákérdeztem, hogy kell is ennyi pénz, akkor ő azt mondta, hogy nem, szóval már nem tudom, mi van.
2015. jan. 29. 17:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Selam

nem hanem a bıztosıtasnak amıt köt,annak akkora ertekıg kell fedeznıe az ellatas vagy korhazı kezelese költsegeıt ıgy erthetöbb ugye? nekem ıs a magyar konzul mondta ezt ıtt Törökorszagban,szınte ugyanazok vagyıs borzasztoan nehezek a vızum ıgenyles felteteleı mınden ugynevezett 3.orszagbelı allampolgarnak. De konkretan a magyar bevandorlası hıvatal honlapjan mınden le van ırva peldaul ahhoz hogy maga a meghıvolevel amıt küldesz nekı pl te Magyarorszagrol annak mıket kell tartalmaznıa hol tudod ınteznı...stb? Belınkelem neked a bevandorlası hıvatal honlapjat jo?


Kımondottan kıkerestem most neked a Meghıvolevel menüontot csak olvasd el:


[link]

2015. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!