Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire olcsó phuket thaiföld...

Mennyire olcsó phuket thaiföld többi részéhez képest?

Figyelt kérdés
ha van olcsóbb része az országnak akkor melyik?a tengerparttal rendelkező részek közül.
2014. dec. 17. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Phuket nem olcsó. Sőt, talán az egyik legdrágább része. Mivel felkapott, az árak is ezzel arányosak.
2014. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont Phuket és Pattaya az ország legdrágább és egyben legszarabb része. Tömegnyomor.
2014. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pattaya nem drága. Bangkok jóval drágább.
2014. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és akkor mely részek olcsók?úgy tudom vannak olyan helyek ahol az itthonihoz képest fillérekért van minden.
2014. dec. 17. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
En Krabin voltam, ez Thaiföld Phukettel szembeni része. Nem mondom hogy olcsó, mert Bangkok tenyleg olcsóbb, de a felkapott részeknél mint Phuket biztos olcsóbb, pedig szerintem százszor jobb. Ott még érezni a regi hangulatot minden szempontból. Habár ez jópár eve volt, azóta lehet hogy valtozott.
2014. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat srácok de egyik üti a másikat.most akkor kinek van igaza?első válaszoló szerint phuket drága második szerint pattaya is harmadik válaszoló szerint pattaya nem drága de bangkok igen majd az utolsó válaszoló szerint bangkok olcsó.átlagos árak érdekelnek nem pl ötcsillagos szálloda mert lehet hogy ez is oka az eltéréseknek.
2014. dec. 17. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Pattayához nem tudok hozzászólni, mert még sosem jártam ott és nem is fogok, de Phuketnél drágább helyset nehezen lehet Thaiföldön találni az, biztos. Millió helyen jártam már, de a phuketi árképzés valami elképesztő és semmihez sem hasonlítható (a mentalitással egyetemben), továbbra is maradunk a keleti partnál: szebb, olcsóbb, élhetőbb.
2014. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a legolcsobb pattaya ar ertek aranyban a tengerpartok kozott.
2014. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát ez egyszerű, abból indulj ki, hogy minél kisebb a lakosság, annál olcsóbb az ár. Bangkok, Pattaya, és Phuket pont idegenforgalmi központ, tehát drágák, nagyjából másfélszerese az itthoni áraknak. Azt viszont elfelejtheted hogy filléres helyeket találsz bárhol is. Olcsóbb helyek a kis faluk, ahol semmi sincs. Csak oda meg minek mennél? Más kérdés, hogy ha Tájföldre elmész akkor már ne ezen spórolj, a repülő a legdrágább az tuti!
2015. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem olcsó már Thaiföld, 15-20éve még az volt, manapság már egyáltalán nem olcsó, kb Magyarországi árak és még talán az itteni árakat is meghaladják, utcán enni még olcsó és finom is, bár nekem 2 napig ment a hasam tőle, talán a vidéki helyeken olcsó, de oda meg ki megy nyaralni a Turista központok nem olcsó mulatság étteremben is kB olyan árak vannak mint Magyarországon a belvárosban a közértekben viszonylag olcsó a pia, de az éttermekben meg a bárokban már drága, Egy Angol vagy Német, Svájci turistának nem drága de egy Magyar embernek aki nem gazdag neki drága mulatság manapság Thaiföld.. Sajnos nem az van ami régen.
2019. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!