Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szibériában töltött nyár?

Szibériában töltött nyár?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azon gondolkoztam, a nyarambol 1 honapot eltoltenek a csaladommal Szibériában, lehetoleg a Bajkál tó mellett. Nagyon szeretem a tajgás, fenyő erdős helyeket, és a volgyeket kis tóval, ahol senki se zavar. Ti szivesen el latogatnatok egy ilyen helyre? Mit gondoltok rola?



2015. jan. 20. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogy tele van medvével.
2015. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nyugalom van és tisztaság, korlátlan hal és vad, kedves helyiek. Remek hely lehet a kikapcsolódásra, én szívesen elmennék.
2015. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A bajkal to 600 km hosszaban azaz nagyon nem mindegy hova mennel.

Egy resze kopar mas resza tajgas egy 300 km-nyi szakasz teljesen lakatlan. Ahol vannak turistak ott vannak taborok es nagyon leharcolt. Olkhon sziget jo hely erdekes.

Keresd a nemzeti aparkokat a Pribaikalski National Park vagy Zabaikalski National Parkot.

vagy az ezerut utazasi irodat vagy hasonlot keressetek meg. Oroszul tudni kell legalabb egy fonek magabiztosan, mert angollal semmire nem mentek csak atverik a fejeteket.

Amugy gyonyoru videk en is voktam ott tobb alkalommal es tobb heteket :-), csak ajanlani tudom. De ez nem kicsi to am :-D.

2015. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen mennék ez nem is kérdés. Ha megteheted ki ne hagyd.
2015. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!