Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Ázsia

A kérdés

Jart valaki a volt szovjet isztanokban mostansag? milyenek turista szemmel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: isztán, turista

2015. jan. 24. 17:15  Privát üzenet  

A válaszok

Üzbegisztán

turistahelyek tiszták,biztonságosak,az emberek vendégszeretőek,félősek,nem beszélnek angolul.a kaja rémes.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. jan. 26. 19:03 Privát üzenet

Én jártam, és több írásom is megjelent a témával kapcsolatban, ha érdekel, olvasgass:

[link]

[link]

[link]

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. ápr. 10. 18:28 Privát üzenet

2

jó kis kaland lehetett

"kazah".. "alma ata".. látszik te oroszos vagy :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. ápr. 12. 12:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Észak - Korába utazott e már valaki? Elmesélné?
Thaiföldről vélemények? Nem turista hanem odaköltözési szempontból
Milyen szükséges papírok kellenek ha ki akarok menni Libanonba 1 hétre mint turista?
Japánban, Kínában és Dél-Koreában kapható nem ázsiai étel is? Biztonságos ezeken a helyeken enni?
Hány nap alatt járható be Peking, illetve Tokió? Úgy értem, hogy a főbb turista látványosságok. Vagyis hány napra lenne érdemes kiutazni az említett városokba? Az árak milyenek?...
Volt-e 1956-nak kulfoldi aldozata (nem szovjet)? Turista? Diplomata? Zsoldos? Szimpatizans? Ki tud valamit?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Ázsia rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!