Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Aki járt már Balin, segítene...

Aki járt már Balin, segítene picit?

Figyelt kérdés

Hány napra mentetek és mennyibe került?Hol laktatok?Hogy repültetek oda?És persze milyen volt?

Köszönöm!



2015. jan. 25. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

1. Nem ajánlom balit, túl sok a részeg ausztál kölyök és az orosz turista. Indonézia szép hely és elég sok sziget van balin kívül is.

2. Egy hónapnál rövidebb időre szerintem nem éri meg. Csak a repjegy 180ezer, igaz minden más olcsóbb, főleg balin kívül. Ha ea teljes kikapcsolódás a cél akkor én inkább a fűszerszigeteket ajánlom, igaz nehezebb megszervezni, de megéri. Ha pedig a szórakozás érdekel inkább akkor pedig Thaiföld. Thaiföldön ezen felül sok jó program van szórakozás és kultúra terén is.

2015. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, amennyiben nem a Kréta-szigeti Bali-ról van szó. Mert azt szívesen ajánlom, ki ne hagyd...
2015. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem a szívembe dobta magát Bali. Rengeteg helyen jártam már, de ha valaki a kedvenc helyem kérdezi akkor arra tuti, hogy Balit vágom rá. 10 napot voltam ott és imádtam minden percét. Én Perth-ből repültem, mert akkor épp ott éltem. Valóban sok a hülye ausztrál turista aki csak inni megy oda, de elég könnyen el lehet őket kerülni. A balinéz emberek hihetetlenül segítökészek, mosolygosak és kedvesek. Csak jót tudok róluk mondani. Nekem nem a pihenés volt a célom. Én be akartam járni a szigetet és élményeket szerezni.

Így jezskiztem, lovagoltam az oceán parton, búvárkodtam, elefánton lovagoltam, fogtam majmot, delfinnel úsztam, raftingoltam, parasailingeztem és még sorolhatnám... :) Minden nap étteremben ettem, amire én sosem szoktam amúgy kökteni.

Minden nagyon olcsó volt, még magyar árakhoz képest is.

Én csak ajánlani tudom. Gili szigetekre és Lombokra is szoktak utakat tervezni egész kedvező áron. Sok turista megy, de én ugy gondoltam annyi minden van Balin is, hogy inkább azt akartam kiélvezni.


Ha van kérdésed csak szolj és ha tudok segítek. :)

Amúgy ezt a videót én csináltam az ottlétemről:

https://www.youtube.com/watch?v=51PXJTYtkB8

21L

2015. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 28. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Balin voltam. Szinten 10 napot töltöttem ott. Szerintem minimum két hét kell a szigethez. Budapest-Denpasar 15 óra volt 2018-ban sajna most a járvány miatt ez 35 óra lett. Budapest-Doha-Jakarta-Bali. Mi egy 3 csillagos szállodában voltunk ami ott elég jónak számít. Mi csak reggelit kertünk ( ezt ajánlom neked is) mivel nagyon olcsó kint minden. Pl: egy 2 fogasos vacsi mondjuk 3000 rúpia az Magyarországon 60ft. Mindenképp ausztrál dollárt vigyél mivel ott azt váltják a legjobban. Maga a sziget fantasztikus jártunk rizsteraszokon, kakaófa erdőben, maga a sziget egy nap alatt bejárható. A Balinezek nagyon kedvesek és segítőkészek, mindig mosolyognak. Mi is sok Ausztrallal találkoztunk te minket nem zavartak normálisan viselkedtek. Fontos!!! MINDÍG MOSOLYOGJ! Mivel ha mosolyogsz tudják hogy jól érzed magad. Ajánlom hogy étteremben egyel es próbáld ki a helyi ízeket. Nagyon finom es egészséges az indonéz konyha. Van olyan étel amit mi itthon meg most 4 év után meg mindig készítünk. A légitársaság amit ajánlok neked az a Qatar Airways a legjobbak es ár-érték arányban is azok. Egy 5 csillagos légitársaságrol van szó. És ami a legfontosabb hogy Élvezd minden percét. Oh es ha a szigetet szeretnéd körbe járni akkor bérelj ki egy taxit mivel ott nincs nagyon ki táblázva a semmi Ennyit tudtam mondani.
2021. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!