Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan szerzek Iráni vízumot,...

Demonlord90 kérdése:

Hogyan szerzek Iráni vízumot, ha vonattal vagy autóval szeretnék menni?

Figyelt kérdés
A vízumhoz elvileg szükséges a repülőjegyem foglalását is bemutatni. Vonattal még csak-csak megoldható egy hasonló, de autóval hogyan? Szállásfoglalást mindenképp kell igazolnom (ha nincs ismerőstől meghívólevelem)? Esetleg Budapest helyett Van-ban (Törökország) kell ezt elintéznem? Ha igen, mennyi idő?

2015. jan. 31. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia


İtt erdeklödj:


Iráni Iszlám Köztársaság Nagykövetsége Budapest

Nagykövetség

Adres: Budapest, Stefánia út 97, 1143

Telefon:(1) 460 9260


Iranı követseg weboldala:

[link]

2015. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én Azerbajdzsánban lakok, Irántól kb 300 km-re Baku melletti városban, Sumqayitban. Voltak itt barátaim kocsival, nekik én intéztem az azerbajdzsáni vizumot online. Ha Azerbajdzsánon keresztül szeretnél jönni, az azeri vizum megszerzésében tudok segiteni, az iráni vizummal kapcsolatban kérlek vedd fel a kapcsolatot az előttem szóló által megjelölt nagykövetségen.

Ha nagyon fontos, megadhatom a barátaim telefonszámát, akik voltak itt. Talán ők is segithetnek valamiben.


Üdv,


Péter

Sumqayit, Azerbajdzsán

2015. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
43%
Ülj vonatra vagy autóra oszt ha a határnál vagy üvöltsd h Dancsó Péter Megengedte adnak 1000 0000 Ft-ot és félreeállnak
2015. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!