Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ázsiában feltűnőek az európai...

Ázsiában feltűnőek az európai emberek?

Figyelt kérdés

Nálunk megbámulják az ázsiai emberkéket az utcán, stb. De javarészt a magyar embereknek nem tetszenek az ázsiaiak.


Náluk is megbámulják az európai embereket? És nekik tetszenek vagy nem?


2015. febr. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

japánba szét szedik az európai férfiakat a nők.


Én 2 évet dolgoztam tanultam kint (Yaskawa motoman-nál)


Rengeteget szexeltem, 30. nő után már nem számoltam.

2015. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Indonéziában, napi 30-nál kevesebbszer nem fényképeznek.

Meglátnak és már futnak is feléd kiabálva, hogy "Hello, misterrrrr"

A magyarba 3-4-et pörög a nyelv az r betűn, a franciába 1-et, ők úgy okiabálnak, hogy minimum 10-et :D

2015. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ázsia nagy. Nagyvárosokban nem leszel olyan feltűnő, az ázsiai világvárosokban sok fehér ember lakik, persze lesznek aki meg fognak nézni - Budapesten is sok ázsiaival, feketével lehet találkozni, lehet megjegyzik hogy nini egy fekete ember, de általában senki se bámulja kocsányon csüngő szemmel, mintha egy faluban mászkálna.

Ugyanígy Ázsiában, vidéken ahol kevés a külföldi, jobban megnéznek.

Én kisvárosban voltam régebben, akkor még kevesebben voltak külföldiek arrafelé, legtöbben amerikainak gondoltak.

2015. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem egy volt kollégám mesélte, hogy régen karate edzőtáborozás miatt kellett elmennie Japánba (kb. 20 éve, azóta minden évben elmegy), akkor még nem szokták meg a fehér embereket, konkrétan a kisgyerekek sírva fakadtak tőlük a kerek szem látványa miatt (a festményeken csak a sárkányoknak volt kerek szemük, és azt hitték a gyerekek, hogy a fehér ember az sárkány :)). Manapság már szinte megszokták, kisebb falvakba azért megbámulják az európaiakat :)
2015. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"fehér emberek"

Miért a Japánok zöldek?

2015. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem vagyok rasszista, de ők sárgák :)
2015. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért a japánok közelebb állnak a fehérhez, mint a sárgához. Ellentétben sok más ázsiai emberrel.
2015. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!