Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Isztambulban szeretnénk a...

Isztambulban szeretnénk a nyáron nyaralni. El tudok-e jutni busszal, vagy hogy a leggazdaságosabb? Szállásunk már van, de repülővel kb.110. 000 Ft lenne a repülőjegy a legolcsóbb.

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Hányan utaztok?

Ha Wizz air-rel repülsz, akkor ezalatt kijön a repülőjegy (nem tudom melyik nap utaztok, minden napra mást ad ki, 15-30 000 Ft között van egy jegy) vagy keress rá Bravofly-on.

2015. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is repülőt javaslom, semmit képen se menj busszal, még oda se érsz de hulla fáradt vagy az úttól.

Turkish Airlines is kijön jóval 110 alatt.

2015. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha ügyes vagy, Pegazussal 1,5 Euró per út, Turkish-el 12 euró per út árban megúszod.

Tudom talányos vagyok. De ez a jó.

2015. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Milyen kis troll jár közöttünk...

3 hete éjt nappallá téve dolgozok azon, hogy havi egynél többször ki tudjak menni a barátomhoz, úgyhogy fontos lett volna, ha megírod 3-as!

2015. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Írd be a keresőbe, hogy Isztambulba busszal !

Én voltam Görög,Spanyolországban busszal és nem bántam meg.

2015. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

"El tudok-e jutni busszal"

Elárulom, hogy nem sok lakott terület van a világon ahová nem lehet eljutni busszal, és egy 15 milliós európai főváros nem tartozik ezek közé.


Egyébként pedig találd fel magad: Google "Isztambul busz", írd be mikor indulsz, csiribá.

2015. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Butaság busszal menni, ott a repülő, nevetséges összegekért van már jegy. Ne legyetek már ennyire maradi magyarok.
2015. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha valaki úgy érzi, szívesen megveszem neki az isztambuli jegyet bármikorra irányonként 15 ezerért---
2015. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

kedves hatoska. isztambul miota fovaros??


amugy en asszem 12.000 ert voltam wizzairrel

2015. márc. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 genlisea válasza:
Mi wizzair járattal mentünk 20000 alatt volt kicsivel a repjegy. Régebben busszal is voltunk. Mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya. A wizz a Sabiha Gökcen reptéren tesz le ami elég nagy szívás, mert legalább 2 óra mire bejutsz tömegközlekedéssel a belvárosba, ez nagy csomaggal elég nehéz menet. A Kemal Atatürk jobb választás, de oda meg drágább a jegy.
2015. nov. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!