Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mit érdemes egy éjszaka alatt...

Mit érdemes egy éjszaka alatt megnézni Dubaiban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kevés idő (főleg, hogy éjszaka), de átszállunk Dubaiban és azt a 9 órát nem a reptéren szeretnénk eltölteni. Július közepén este 11-től másnap reggel 8-ig a belvárosban leszünk, mit ajánlanátok?

2015. máj. 19. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok hozzászólni a kérdéshez, bár a válasz engem is érdekelne.


Viszont nem tudom, hogy ér e 15.000 Ft a tranzit vízum, ha csak pár óránk van....

2015. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy magyaroknak nem kell vízum :)
2015. máj. 19. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvastam, de nem néztem utána egyáltalán, mert én még gondolkodok, hogy melyik jegyet vegyük, bár lassan döntenem kéne, a héten megveszem. Az odaút egyértelmű, azon nem tudok variálni. A visszaútra van két lehetőségünk. Az egyik hajnali 2-es indulás és 4 órás átszállás, a másik este fél nyolc körüli indulás és 10 órás várakozás Dubaiban, szintén éjszaka. Inkább az első variáció felé hajlok amúgy, de azért még hezitálok.


Ti hova utaztok?

2015. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Én itt találtam, mert Emirates-sel utazunk, szerintem itt elég naprakész információk vannak. Sydney-be repülünk, ti?

2015. máj. 19. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszi a linket! Igazad kell, hogy legyen, mert nem hinném, hogy az Emirates oldalán ne naprakész információk legyenek.


Mi Malajziába utazunk.

2015. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vízum, de szerintem nem érdemes bemenni, nem lesz nyitva semmi, klasszikus látnivalók pedig nincsenek.
2015. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2015. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak nem Hong Kong-ba mesz? En oda megyek, Dubai-ba erkezik a gep este 10 korul es 11 orat kell varnom a HK-ba tarto gepre. De magyaroknak kell vizum hogy be engedjek Oket a repterrol Dubai-ba.
2015. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell vízum, pontosabban fogalmazva a vízumot ott pecsételik be helyben útlevél ellenőrzéskor ingyenesen.
2015. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kicsit későn ugyan, de most látom csak a válaszokat! Igazából Sydney-be repültünk, Dubai és Melbourne-ön keresztül, így mindkét várost megnéztük. Tényleg nem kell vízum, mint ahogy azt már itt írták előttem is, csak lepecsételik a passport check-nél. Azért érdemes volt megnézni Dubai-t éjszaka, így legalább valamennyire tűrhető volt a hőség és a Burj Khalifa pedig szerintem sokkal mutatósabb éjszakai pompájában, fekete-ezüstösen :)
2015. szept. 4. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!