Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt már valaki autóval...

Kerubin kérdése:

Volt már valaki autóval Törökországba? Mennyiből jön ki a benzin költség? És milyen egyéb úti költségek vannak? út díj stb .

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha fölmész bármely útvonaltervezőre, elég pontos választ kapsz a kérdésedre. Nem írtad honnan indulnál, nem írtad, elkerülnéd-e pl a magyar fizetős szakaszokat vagy sem, és még rengeteg olyan opciót sorolhatnék, ami meghatározza a végső árat.


Ezekben a keresőkben az a jó, hogy minden kérdésedre pontosan választ adnak. Kiszámolják, mennyi lesz a benzin költséged, megmondják, mennyi az útdíj.

Csak hozzávetőlegesen Isztambul 2600 km, magyarán olyan 210 liter benzin. + amortizáció + útdíj.

2015. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Indulás Budapestről és úti cél Adana .

Jelen pillanatban is itt vagyok már sokadjára de legközelebb autóval szeretnék jönni .vagyis gondolkodom rajta .

Még idáig a Turkish airlinessel jöttem .De most lehet újítanék .

2015. jún. 5. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Turkishnél nehezen lehet olcsóbban kihoznod az utadat...

Mennyit érne meg neked, hogy repülővel juss le?

2015. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést most úgy tetted fel mintha lenne repülőd és tudunk egyezkedni az árban .

Nem a repjegy árán van a hangsúly hanem a kg .És most sem egy 5 napot vagyok itt hanem jóval többet ,szóval azért magammal is kellett hoznom dolgaimat és lassan nem tudok venni semmit .És itt nem kereskedelemre gondolok csak olyan dolgokra ami otthoni nincs vagy itt épp fillérek vagy csak negyed annyiba kerül .és ha kifizetem a 6000 ft ,kg költséget mindjárt nem éri meg .

2015. jún. 5. 21:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a repjegyem most is 130 ezer volt ,de mondom nem ezen van a hangsúly,persze nem rossz ha az ember tud rajta spórolni egy kicsit .
2015. jún. 5. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Repülőm nincsen ugyan, de ha Turkish-sel gondolod megtenni az utat - az általad írt árnál lényegesen olcsóbban -, majd dobj egy privát üzenetet.
2015. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most dobom is
2015. jún. 5. 21:53
 8/8 A kérdező kommentje:

sajnos valiért nem megy a privát itt át .de ez email címem ha lennél kedves itt írni nekem .köszönöm.

vadvirag760120@hotmail.com

2015. jún. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!