Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mikor érdemes Balira utazni?

Mikor érdemes Balira utazni?

Figyelt kérdés
Úgy értem mikor nincsenek esőzések, mikor van ott meleg, strandidő.

2015. jún. 18. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
turistagettó, soha
2015. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésre. Felteszem érthetőbben: mindenképp menni fogunk, a kérdés melyik hónapban van ott strandidő?
2015. jún. 18. 10:10
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
na akkor adekvát válasz, május-augusztus
2015. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A Balaton legnaposabb hónapja június, tehát ez a hónap. A legmelegebbek a június, július, augusztus. A legkevesebb esőzés augusztusban és szeptemberben van.


Szerintem a legideálisabb a balatoni utazásra július közepe, akkor eléggé szezon van.

2015. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kategória: Utazás-Ázsia... -,-
2015. jún. 18. 10:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Bali az egyenlítői övben fekszik, a hónapok között túl nagy hőmérsékletbeli különbség nincs. A tél (vagyis ami ott december-február) nedvesebb kicsit, de nyáron is van bőven csapadék, a páratartalom mindig magas. Bármikor lehet menni, de ahogy olvasom, augusztus a relatíve legszárazabb hónap. A havi átlag középhőmérséklet minimuma január (24 fok), októbertől áprilisig 25-26 fok, szóval a hőmérséklet terén gyakorlatilag lényegtelen eltérések vannak.
2015. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig meleg van. Én márciusban voltam, ami esős szezon elvileg, de gyakorlatban nem igen zavart. Volt hogy esett, de amugy is meleg van, így nem fázik az ember, és nem esett végig csak 1-2 órát és nem is minden nap. 10 napot voltam ott. Imádtam. Kedvenc helyem lett.
2015. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves utolsó, márciusban volt olyan meleg, hogy tudjatok strandolni? Mi elvileg februárban akartunk volna menni, de akkor átrakjuk inkább tavaszra...
2015. jún. 23. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, márciusban is nagyon meleg volt. Bőven strand idő. Bár úgy konkrétan nem nagyon mentem be az óceánba fürödni, mert nekem az unalmas, meg Balira nem azért megy az ember, mert akkor máshol sokkal szebb a víz, óceán.

De voltam vízben szörfölni, és nem kellett semmi extra ruha, csak simán fürdőruhában. Teljesen okés volt, pedig én nagyon fázós vagyok amugy.

Ez a vidim, ha érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=51PXJTYtkB8

2015. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem :)
2015. jún. 24. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!