Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt valaki Thaiföldön?

Volt valaki Thaiföldön?

Figyelt kérdés
Akik voltak, azoktól kérdezném, hogy szeptemberben érdemes oda menni? Tudom monszun időszak van, de mennyire zavaró a monszun idő?
2015. jún. 19. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból elég sokat esik az eső, ebben az időszakban még többet. Én a helyedben áttolnám októberre vagy novemberre.
2015. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello, én 2 éve voltam szeptemberben 2 hetet. Elvileg október végéig van esős időszak, és lehet, hogy nekem szerencsém volt, de nem volt sok eső.

Voltak olyan napok, hogy nem is esett, ha meg esett, akkor is inkább csak gyors zuhik voltak. Simán tudtam fürdeni, nagyon jó meleg volt, esőben és éjszaka sem ment soha 25 fok alá a hőmérséklet. Igazi trópusi párás idő volt. Egyik éjjel viszont nem bírták az esőt a csatornák, és konkrétan folyóvá változott néhány utca. :)

Szóval véleményem szerint teljesen elviselhető, de fel kell rá készülni, hogy bármikor eshet.

Előnye a szeptembernek, hogy akkor még feleannyiba kerülnek a hotelek, és nincs tömeg.

Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok.

2015. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly augusztusban voltam (Pattayan).

Nincs erös napsütés, de meleg van.Hébe hóba láttam strandolokat.

Néha jött egy gyors zuhany, de teljesen rendben volt az idö.

2015. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!