Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban szeretnék élni,...

Japánban szeretnék élni, milyen japánban az élet? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az álmom hogy japánban élhessek, olvastam pár dolgot és hallottam hogy nem egy befogadó nép és a külföldieket addig elfogadják amíg turisták és nem veszik el a munkájukat. ez mennyire igaz? hogy kirekesztenek, nem állnak szóban,

tényleg igaz hogy nehéz beilleszkedni ?

tényleg 16 órát dolgoznak általában?

tudnátok mesélni japánról ?



#Japán #Japánban élni
2015. jún. 20. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz japánul? mert ahhoz, hogy egy országban élj, alapvető lenne, hogy ismerd az adott ország nyelvét.

Hidd el, nem kötözködésképpen írtam, hanem azért, mert az Ő betűik teljesen mások és egy ismerősöm - aki pedig igen szorgalmas - hosszú évekig tanulta a nyelvet.


Ahhoz, hogy befogadjanak, beilleszkedj, ismerni kellene az Ő írásjeleiket - hiszen enélkül idegenül mozogsz, még egy boltnak a nevét sem tudnád elolvasni. Ha mondanak valamit egy munkahelyen, nem érted, nem tudod megcsinálni, stb.

2015. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

:D LOÁL


Miért szeretnél olyan helyen élni, amiről semmit nem tudsz?? Kicsit paradox. Ennyi erővel mehetnél Bangladesbe is.

2015. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

We all wear a dress,

Live in a skyscraper.

We prefer our fish uncooked,

and walls made of paper!


Violent comic books,

Everybody dies!

There's just one thing I can't tell,

Who are girls, who are guys?


We love cats (cats)!

Baseball bats (bats)!

Sing Karaoke every night!

Wanna be like us, remember this,

Always bow and be polite!


Our electronics is quite superior,

It made us rich and world-renown,

For our cars, and our games,

Like Super Mario Bros,

Zelda and Earthbound!


Also Chrono Trigger was great!

2015. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

ha tudsz angolul akkor javaslom ezt nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=prNYOW0_kms

2015. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Olvasnivaló:

[link]

[link]

2015. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Japánban 1 hónapot és azóta is visszavágyom. De nyaralni valahol, vagy ott élni és dolgozni nagyon más. A legfontosabb hogy mire kapsz vizumot? Most hagyjuk a nyelvet, beilleszkedést, munkát, stb...

Mi az a szakma, tudás, vagy bármi amire azt mondják:gyere.

Ha ez megvan, a többi jön 'magátol':)

2015. jún. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ne is haragudj 6-os, de azért nem osztom ezt a nézetedet.Nyilván az is fontos, hogy vízumot kapjon az ember, de ha pl. én tudok mondjuk metrót vezetni és nekik szükségük van rá, de egy betűt sem ismerek a japánból, akkor mégis hogyan tudnám, melyik államáson vagyok épp a metróval. Vagy egyáltalán hogyan tudnék egy utasnak válaszolni, ha megkérdez valamit.

Arról már nem is beszélve, hogy a japán szabályzatból hogy vizsgáznék le, mikor egy kukkot sem tudok azon a nyelven. Szóval ne, ne hagyjuk a nyelvet :-)

2015. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár kérdőjel lemaradt, szám szerint 3 mondat végéről :-) - bocsánat.
2015. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!