Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hetfon indul a gepem isztambul...

Hetfon indul a gepem isztambulba, szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés
manapsag nagyon sok katasztrofarol hallani es kicsit megijedtem, de nagyon tetszik a varos es kivancsi is vagyok. Ti elmennetek? Valoszinuleg semmi nem tortenne es sajnalnam a kohagyott elmenyt es a kidobott penzt. Nemtudom mit tegyek! Koszonom a segitseget! (Bocsanat a hibakert es az elezetek hianyaert de telefonrol irok es sietek.)
2015. júl. 1. 20:57
 1/7 anonim válasza:

Ha nem mész, akkor ideadhatod a repjegyedet :D

Ne hagyd ki!

2015. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És szerinted van bármi köze is annak hogy hány katasztrófáról hallani a te esetleges katasztrófádhoz?


Egy millió repülőútból kb. 2-ben lesz baleset.


Annak nagyobb az esélye, hogy villám csap beléd séta közben. Méghozzá 100-szor.

2015. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
2015. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen katasztrófától tartasz? Légikatasztrófa? Terrortámadás?
2015. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legi es szemely okozta katasztrofaktol is de remeltem hogy pozitiv hozzaszolasokat kapok :) nagyon szeretnek elmenni :)
2015. júl. 1. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

-.-


ez most komoly? Amikor megvetted a jegyet erre nem gondoltál? Ha félsz miért dobtál ki ennyi pénzt egy útra?

2015. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha félsz ne dobj ki ilyen sok pénzt egy útra (mint ahogy előttem is írták)! De most már mindegy..
2015. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!