Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban, Kínában tényleg...

Japánban, Kínában tényleg olyan könnyű csajozni turistáként vagy ezt csak úgy mondják?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyantól kérek aki volt már valamelyik országban vagy olyan ismerőse tapasztalatai akik nem olyanok akiktől biztosan tudod, hogy nem azzal akar felvágni, hogy ő most mennyi csajt szedett fel(mikor az is lehet, hogy felé sem néztek a nők, csak felakar vágni)

2015. júl. 2. 01:37
 1/9 anonim válasza:
90%
Hát ha egy polip\űrlény vagy sok csáppal, akkor biztosan egyszerű.
2015. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kínában semmivel sem könnyebb mint bármely más országban.
2015. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Jártam már Japánban, hát nem túl elnézőek az idegenekkel szemben.
2015. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anju válasza:
Mint minden országban, ha jóképű vagy.
2015. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha itthon sikerül akkor ott is fog.

Ha itthon nem sikerül akkor ott se fog.

2015. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem egyszeru,ribi van sok.

minden megveheto...

2016. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Béluska2016 ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nagyon borúlátóak vagytok fiúk!

Nem kétlem hogy személyes tapasztalatot írtatok,

de sajnállak benneteket, Őszintén!

Én 163 cm, vasággyal 50 kg, nulla izom, nem férfias kinézetű vagyok, ezért sajnálom magamat is, de ezt dobta a gép.

Szóval itthon, olcsó k@rva, minden mindegy alapon, max fél óra 5000-10000 forint. az egy órás jó csajos menet, meg együtt zuhanyzás, egyebek... 30-50 ezer forint. Volt aki rám nézett, lesajnált és elküldött!

Ehhez képest Kínában és Hongkongban, 5 hónapot végig csajoztam, átlag heti egyszer sikerült meghát átlagos, vagy átlagon felüli, vegyes életkorú nőket teljesen ingyen, sőt volt, hogy a kaját és a szobát is ő fizette ki. Mindezt egy laza 130 ezres repjegyel és egy 20 ezres vizummal. Na akkor döntsön mindenki saját belátása szerint. :)

2016. máj. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Japánban, hogy turistaként egyszerű-e, nem tudom. Gondolom ahhoz ismerni kell a helyeket, ahol a könnyen kapható lányok előfordulnak. De azoknak a fehér fiúknak akik több hónapot vannak itt, mind szokott csinoska japán barátnője lenni. Még a nyomi fejű vagy 25 évesen kopaszodó srácoknak is.


Előny, ha tudsz japánul, mert az átlag japán menekül, ha angolul kellene beszélni.

Persze vannak kivételek, akik direkt gyakorolni akarják a nyelvet, ha tudod, hogy ők hol szoktak gyűlni, jó eséllyel indulsz.

2016. máj. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen màs az életszemléletük az Àzsiaiaknak, teljesen màs az izlésük is mint egy Fehér embernek, ìgy hàt hogy valaki jòképű nem jò képű nem àllja meg a helyét! Igen lehet csajozni Japànban meg Kinàban sokkal nagyobb eséllyel indul egy Férfi, és olyan baràtnője is simàn lehet akit Europaban le se merne szolitani.
2018. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!