Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Üdv! Valakinek tapasztalata...

Üdv! Valakinek tapasztalata indiai utazással kapcsolatban? Indián belül vonatjegy foglalások, szállás stb.

Figyelt kérdés

#INDIA-Utazás
2015. júl. 14. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A szállás árán a legelőkelőbb hotelban is alkuszol, vonatjegy meg van, de a vonatok átkozottul zsúfoltak.


A vezetékes víz vérhast terjeszt, azaz mindent csak forralva, vagy gyárilag zárt üdítőt. Az ételeket is csak tiszta megbízható helyről, ne a sarki bódéból (ha folyton hasmenést kapsz, bízz a kontinensország egyetlen étteremláncában, a mekiben).


Egyedül SEHOVA, mert azonnal eltűnsz. Ha fiú, ha lány.


Amúgy jó utat.

2015. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baromság amit az első írt. Nekem van tapasztalatom.

Vonatjegyet az interneten vedd meg mert hamar elfogynak a jegyek. Nagyon finom kajáik vannak. A szállások talán a világon a legjobb ár/érték kategóriába tartoznak.

Nyugodtan mászkálj egyedül nem fogsz eltűnni.

2015. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, végülis alig 4 évet laktam kint...
2015. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hol laktál de ez az "egyedül sehova mert eltűnsz" nem egy profi hozzászólás. A vonatok zsúfoltak, igaz, de ha időben neten megveszi a jegyet akkor van helye mint ahogy nekünk is mindig volt. Szállás (nem 5 csillagos) kajáldáiban ettünk, még csak hasmenésünk sem volt. Amúgy vizet nem iszunk Ázsiában sehol, ez nyilván alapszabály.

Ja és nem tűntünk el.

2015. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!