Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Csinálta már valaki?

Csinálta már valaki?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy hogyan kell Magyarországról Szingapúrba levelet küldeni postán? Mit és hogyan kell a boritékra írni..mennyibe kerül stb..?

2015. aug. 13. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Bárhová is küldesz levelet, a borítékra általában a címet szokás ráírni. Google jóbarátod, rá tudsz keresni, milyen sorrendben kell szerepelniük a dolgoknak. Az árat pedig a postán tudják neked megmondani. Nem is értem, ilyen kérdést miért itt kell kiírni :) Google-zés 3 perc, a postára meg úgyis bemennél, gondolom, ha levelet akarsz küldeni.
2015. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Próbáld meg azt, hogy a levél jobb alsó részébe felírod felülre a címzett nevét, alája a címét. Legalulra írd rá hogy Singapore (ez jelenti azt, hogy menjen szingípúrba az egész).

Gondolj arra, hogy innentől eljut oda, a fölötte levő rész úgy legyen értelmes, hogy az ottani póstások megértsék.


A boríték bal felső sarkába írd a te adataidat, hátha nem találják meg a címzettet, és visszajönne a levél.


A borítékot nyálazd be és zárd le. A póstán tudni fogják mennyibe kerül a továbbítása. Nem tudom hogyan, de ráteszik egy hincut szerkezetre, ami megmondja az árát.

2015. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mennyibe kerül, mi nem tudjuk megmondani, mert az a levél súlyától, tartalmától függ. Pl. ha mondjuk egy aranygyűrűt adsz fel, ami könnyű, de még értékbiztosítást is kérsz rá, akkor az tovább drágítja, stb.
2015. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. aug. 13. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen küldtem már Szingapúrba levelet.

Nem fizettem sokat, igaz én külföldön (Finnország) adtam fel, de 1,50 Eurot fizettem (valami legolcsóbb megoldás, lassú, de így is két hét alatt odaérkezett).

Címzés példa:

Block 300

# 07-200

Singapur street 62

Singapore 510230

2015. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!