Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jumeirah Beach-en csak a...

Jumeirah Beach-en csak a szálloda vendégei strandolhatnak, vagy külsős fürdővendégek is?

Figyelt kérdés

#strand #Dubai #Jumeirah Beach
2015. aug. 26. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A szállodához tartozó medencék csakis a szállodai vendégeknek biztosított.
2015. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keress ra a jumeirah beach park-ra. az egy privat partszakasz, potom penz a belepo es nagyon nagyon szep. sajnos ugy remlik hogy valami felujitas miatt bezartak miutan hazajottunk, de azota lehet mar ujra megnyitott.
2015. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike a vàlaszokat! Üdv,O.
2015. aug. 28. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privat üzenetedet.

Csak, hogy tudd. Vannak szállodák akik úgy adnak ki kis faházat, bungalót, vagy kis házat, hogy ahhoz jár egy külön elkerített partszakasz. Vagyis külső fürdővendégek az elkerített partszakasznál nem fürödhetnek. Mi tavaly Thaiföldön egy ilyen luxus bungalót béreltünk ki, ahol saját elkerített partszakasza volt. Csak mi mehettünk oda. Voltak akik be akartak jönni, de nem tudtak. Szóval ha Jumeirah Beach-en van lehetőség saját partszakaszos szállást bérelni, akkor az csak a vendégekké.

2015. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, értettem!:) Köszönöm szépen a gyors és hasznos választ! Lehet, nem volt egyértelmű a kérdésem és ahány ember, annyi féleképpen gondolkodik, ill. reagál dolgokra. Én már több wellness szállodában fürdőztem úgy, hogy nem vettünk ki szobát, de mégis külsős vendégként egész napos jegyet vásárolhattam. Külsősként reggeltől estig élveztük a szálloda szolgáltatásait. Mivel Dubaiban több luxusszállóba simán belehet menni, ezért gondoltam, hogy a szállókhoz tartozó partszakaszok is használhatóak külsős vendégek számára /valószínű nem ingyen/.

Thaifölddel kapcsolatban pedig, érdekelne a Phi Phi-szigetcsoport, amit febr.-ban nézek meg. Ha van tipped, hasznos tanácsod, kérlek írj privátban. Üdv. Orsi

2015. aug. 29. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!