Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyenek az árak Dél - Koreában?

Ria10 kérdése:

Milyenek az árak Dél - Koreában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogyha kimennék Szöulba akkor kb. mennyi pénzt váltassak be... pl.: mennyi egy cipő ára vagy akár egy házé leírnátok nekem először Wonban majd hogy az mennyit ér Forintba?!

2015. szept. 11. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi időre mennél? Hol szálsz meg? Mik az igényeid? Nem akarlak megbántani, de a kérdésed alapján, neked még felnőtt felügyeletre lenne szükséged. De ha fontos, én kb 8 ezer forintért vettem egy bőr magasszáru Converse-t, és picivel többért egy Classic Adidas-t. Ház??? Hol? Mekkora? Milyen? :)))
2015. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az idő az most nem lényeges mert munka az van majd abból lesz pénzem ha majd ott leszek de arra lennék kíváncsi hohy mennyi pénzt vihyek elsőre amikor oda utazom hogy legyen egy kezdőtőkém amire alopozhatok amíg még nem kapok fizut, a ház pedig elég egy albérlet míg nem lesz több pénzem egy rendes házra jó bár azt tudom hogy ott a házak elég drágák de majd összegyűjtöm az igényeim nem túl nagyok konyha, mosdó,fürdőszoba,hálószoba és egy kis nappali
2015. szept. 12. 14:36
 3/3 eliza111 válasza:
Hát Kórea elég drága.. egyik ismerősöm volt kint tanitani 1 évre, az albérlet drága (ha parsze jót akarsz)..a gáz a villany a futés, meg ilyenek jóval drágábbak, mint Magyarországon.. a gyümölcsök nagyon drágák.. ruhák, hát mondjuk ott sok ruha üzlet van:), mondjuk egy hosszuujju több mint 25,ooowon, de persze a Kóreaiak divatosan öltözködnek:)(vannak ott többször is leszállitások, persz itt is) lehet az élet ott drága,de ha külföldi ott akar élni vagy ott akar tanulni mindent megtesz azért, hogy elérje..
2015. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!