Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldi nyaralás?

Thaiföldi nyaralás?

Figyelt kérdés

Inkább telelés. Mármint itt telelés, ott nyaralás. :D

Olyan kérdéseim lennének, hogy:

1. Mennyi időre érdemes menni? 1-2-3 hét?

2. A repülőn kívül mennyire drága hely? Szállás (bár booking.com-on meglepően olcsókat találtam), kaja, szórakozás, egyebek?

3. Thaiföld melyik részére érdemes ellátogatni?

4. Mik azok a programok, amiket feltétlenül meg kell nézni/csinálni? :D


Meg még bármit, ami eszetekbe jut és hasznosnak godoljátok, azt is nyugodtan írjátok le. :)



2015. szept. 11. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,keresztanyamek voltak Thaifoldon tavaly Karacsonykor.Szerintuk erdemes minimum 2 hetre menni.aztmondtak nagyon olcso orszag.ok 4en voltak 2 hetre foglaltak apartmant volt medence es svedasztalos reggeli 650 euro volt.a kaja aztmondtak nagykn olcso es valtozatos 3-400 forintbol jol lakik 1 szemely utcai kifozdekben etteremben se veszes.aztmondtak buvarkodni nagyon nagy elmeny,szoval szerintem azt mindenkeppen probaljatok ki:) jo nyaralast kivanok:)
2015. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kaja, szállàs olcsó. Legalàbb 2 hètre èrdemed menni.
2015. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

alapvetően olcsó az élet, hogy mennyi időre mész, az csak tőled függ. nincs olyan, hogy mennyire érdemes. Látnivaló a tenger környékén van. booking.com-nál találsz majd jobbakat is.

Ajánlott program fürdés, pihenés, lazsálás, fürdés, evés, alvás, fürdés.

2015. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi nemsokára megyünk, egészen pontosan november végén. 2 hétre megyünk, de csak azért mert ennyi szabadságunk van még.

Thaiföld nem drága. Mi is a booking.com oldalon foglaltunk több helyen is szállást. Kaja olcsó, de érdemes nézni mit, hol eszel. Szórakozás meg egyéni, hogy kinek mi drága. Thaiföldre úgy érdemes menni, hogy csak pár napokat töltesz egy helyen. Mi pl: Bangkokba repülünk, ott maradunk 3 napot, majd onnan megyünk vonattal Kanchanaburba, ott leszünk 2 napot majd vissza Bangkokba 1 nap, onnan repülővel Koh Chang szigetre és így tovább.. Érdemes egyénileg mindent megszervezni úgy olcsóbb.

2015. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. szept. 12. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hét az tényleg kell. Nem minden olcsó, és nem mindenhol.

Én Phuket-en voltam, és én is arra számítotam, hogy olcsó lesz, mert mindenki azt mondja, de magyar pénztárcához mérve inkább drága volt.

Az alkohol kicsit drágább mint itt Pesten, bárokban és szupermarketben is. Piac melletti kifőzdében ahova csak a helyiek jártak, ott tényleg tudtam egy tányért rizsest húst enni 350 forintért, de a jobb kaják drágák voltak. Éttermekbe inkább 2-3000 forint/fővel kellett számolni. Márkás ruhák ugyanolyan árban vannak mint itthon. 2-3 perc parasailing a tengeren 10000 forintomba került, elefánt hátán menni egy kört kb 3500 forint.

A masszázs jó árban volt, 1500 Ft/óra. Minden egyéb dolog amiket vettem, pl naptej, ajándéktárgyak, borotvahab, ruhák, gyümölcsök, stb semmivel nem volt olcsóbb mint itthon.

2015. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

www.thaifold-extrem.hu

Itt minden le van írva és ha írsz emailt segítenek.

2015. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!