Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kínában engedélyezett a...

Kínában engedélyezett a skype, viber, facebook messenger, gmail vagy ezek közül bármelyik? Igazából leginkább a skypera vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
két másodpercembe került begépelni a using skype in china kérdést.
2015. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod nekem is de gondoltam, hogy egy értelmes ember értelmes válszt tud adni. Pontosabban egy tapasztalt, értelmes. Mivel sokat olvastam már angol oldalakon és a legtöbbje több éves poszt illetve írnak ezt is azt is gondoltam megkérdezem, mert volt már valaki kint nemrégiben. De kérlek ilyen válaszokat máshova ne nagyon írj mert egyrészt az emberek általában ennyire nem hülyék másrészt teljesen haszontalan.
2015. szept. 12. 17:57
 3/5 anonim válasza:
Pedig jót írt és, ha volt kinn valaki mint írod miért nem Őt kérded?
2015. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiltott.
2016. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lázár Gergely ***** válasza:
A Skype engedélyezett valamennyire, bár nem valami gyors. A többi tilos. Teljesen. Amit használni tudsz, azokon nincs titkosítás, mert ugye Kína kommunista ország.
2017. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!