Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdemes Dubaiban eltölteni 1...

Érdemes Dubaiban eltölteni 1 napot?

Figyelt kérdés

Meg tudom szakítani az utamat, de 1 éjszaka szállásra lesz szükségem. Van annyi látnivaló a városban ami miatt érdemes eltölteni 1 napot ott?


A vásárlás nem az én világom, tudom hogy itt van a világ legnagyobb bevásárlóközpontja, de ez nem annyira foglalkoztat.



2015. okt. 26. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
1 napra elmenni egy világvárosba az olyan, mint berakni és rögtön kihúzni aztán hazamenni.
2015. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha felmerül benned a kérdés, válaszom: határozott NEM.

Ha csak azért mennél oda, hogy aztán emlegethesd ismerőseidnek, hogy voltál ott is, akkor is NEM!

Ha magad kiváncsiságát akarod kielégíteni: IGEN, szinte kötelező!

2015. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Dubajban nincsenek múzeumok. Az egyetlen isten és eszme amit ott imádhatsz a pénz istene.

Ha ez neked nem jön be, valószínűleg teljesen fölösleges oda menned. Eljutottál a szellemi fejlődés azon állapotába, ahol határozott értékrenddel különbséget tudsz tenni jó és rossz, hasznos és haszontalan közt.

Gratulálok.

2015. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!