Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Izraelbe beutazáskor tényleg...

Izraelbe beutazáskor tényleg olyan komoly az ellenőrzés?

Figyelt kérdés
Sok olyat hallani, hogy megnyittatják a facebookodat, faggatóznak, be sem engednek.. Valaki, aki volt a közelmúltban, tudna pár infoval segíteni? Köszönöm

2015. nov. 3. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Sõt, ha nem vagy körülmetélve, a reptéren kilépés elõtt lerendezik :DDDDDDDDDDDDDD XXXLoL
2015. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A facebookrol nem tudok mit mondani, mert az nekem nincs de az előfordulhat hogy alaposan meginterjúvolnak, még indulásnál. Engem egy Eilat-Tel Aviv-Budapest járaton mind Eilatban mind Tel Avivban alsógatyára vetkőztettek és átnéztek minden egyes dolgot, ami a bőröndben volt. Szóval: ja. Izrael. Ez ilyen.
2015. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
véleményem szerint ha tényleg igy van, az ellenőrzés fontos hogy kiszűrhessék azokat az embereket akik veszélyt jelenthetnek
2015. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én szüleim zsidók és nagyon sokszor voltak már Izraelben és igen nagyon szigorúak a határon de ez attól függ hogy honnan jössz és mi áll az útleveledben.Volt már olyan anyámmal hogy kérdés nélkül átengedték a határon de volt olyan is hogy faggatóztak elég sokáig.

Ha olyan országból jössz ahonnan terrortámadásra lehet számítani akkor nagyon valószínű hogy még annak is utána néznek hogy mikor szartál utoljára.

2016. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!