Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Lemondanátok ezt az utazást is?

Lemondanátok ezt az utazást is?

Figyelt kérdés
Hétfőn párommal egy ajándék utazás keretében Párizsba utaztunk volna. A helyzetre való tekintettel az utazást lemondtuk, januártól elkezdünk gondolkodni, hogy mikor menjünk. Tavaly júniustól összespóroltunk egy indonéziai utazásra, pontosabban Balira. Be van minden fizetve, áprilisban mennék, átszállással Dubaiban. Ha december végéig lemondjuk, visszakapjuk a pénzt. Őszintén szólva nagyon sokat gondolkodom rajta. Félek bevállalni. Ti mit tennétek?

2015. nov. 19. 01:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék, ezek után mindenhol megemelték a reptereken a biztonsági ellenőrzést, Dubai meg eddig is biztonságos reptér volt.
2015. nov. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Én is mennék.

És a hétfői utat sem mondtam volna ne.


Most komolyan, akkor senki ne menjen nyaralni?

2015. nov. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Menj csak :)
2015. nov. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez mi? Minek mondotok le bármit? Én decemberben megyek Londonba, januárban Izraelbe és Jordániába, pont olyan mint máskor. Mi változott...?
2015. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek a 4.-el. Bár én nem mennék Balira (voltam sajnos)
2015. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Balira nem mennék, de nem a félelem miatt, hanem mert nem érdekel.

Párizsba bármikor szívesen.

Most nem fognak ott hetente lövöldözni... Sőt, valószínűleg ilyen biztonságos még sosem volt.

Más kérdés, hogy nyilván közvetlenül a lövöldözés utáni napokban én sem mentem volna, de az sem a félelem miatt lett volna, hanem mert ki van zárva, hogy ott szórakozzak, jól érezzem magam, ahol egy nemzet gyászol. Nagyon érzéketlen dolognak tartanám, így elhalasztanám. De a januárral már semmi gond, nyugodtan lehet menni.

2015. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én jövőhéten szerdán megyek Thaiföldre. Eszembe sem jutna lemondani,még akkor sem ha Heathrow reptéren szállunk fel. főleg, hogy most elég nagy a biztonság.

Bevallom én a párizsi utat sem mondtam volna le a helyedben.

2015. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jól tettétek, hogy a párizsi utat lemondtátok.

Nem is a biztonságotok miatt, de nem biztos hogy jól tudnátok most ott érezni magatokat. Illetve sok minden nincs is nyitva a nevezetességek közül.

Balira az utat nem mondanám le. Szerintem ott ezzel a jelenlegi helyzettel kapcsolatban nem történik semmi, nem érintettek. A Dubai reptéren való átszállástól sem félnék. Nagyon szigorúnak és biztonságosnak gondolom.

2015. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Parizsban lakom

Szerintem logikatlan volt lemondani, ha valami hat epp a robbantas a garancia arra, hogy nem ugyanott fogjak masodszor is megismetelni. Ugy unalmas lenne, logikus hogy legkozelebb mas celpontot keresnek.


Reggel szepen kitartom a tenyerem a kapun vizszintesen, hogy esik-e, fuggolegesen hogy lonek-e, aztan megyek meloba :)

2015. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Minek lemondani bármi utat is? Én tuti nem montam volna le Párizst se.

Bali meg a kevenc helyem. Voltam ott 2 hetet és imádtam.

2015. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!